Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Filbox Hemen Çalýþmýyor artýk ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Filbox Hemen Çalýþmýyor artýk ?

Filbox Hemen uygulamasý ve web te çalýþmýyor.Sinema tv kanallarý belgesel kanallarý açýlmýyor.Sadece TV8 TV 8,5 bu kanallar açýlýyor.Filbox ta bir þeyler oluyor galiba?Yaklaþýk 4-5 gündür durum ayný Müþteri Hizmetlerine ben dahil bir çok kullanýcý yazmýþ ama kimseye dönüþ olmamýþ.Daha önce þikayet ve beni arayýn mesajý býraktýðýmýzda 1 gün sonra aranýrdýk þimdi aranmýyoruz ne oldu acaba?

Kablo Tv de Sinema Yerli Sinema Yerli 2 ve Sinema 1002 kanallarý eklenmiþ.Bunlar eklenecek diye böyle oldu desek neden M H aramýyor. Arayýp bu bilgi verilebilirdi þüpheli bir durum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

filboxya bazý seyler yolunda gitmiyorda ondandýr sahibi firar etti diye biliyorum
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sinema Tv ler satýlmýþ demek ondan kimse ilgilenmiyor yeni patronlar herkesi iþten çýkarmýþ.Kim bakacak teknoloji sorunlarýna.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

filbox'un fil'i gitmiþ box'u kalmýþ...daha nesini bekliyorsunuz...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Platform kapanabilir haber dogruysa % 80 iþten cýkartmak ne demek entresan gerçekten zaten platformculuk iþi futbol yoksa elinde malesef tutmuyor bein bile aylýk 80 tl ye tum ligleri elinde olan paketi zor duruma düþünce satýyor
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri