Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Þirin Payzýn'dan CNN Türk'e duygusal veda!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Þirin Payzýn'dan CNN Türk'e duygusal veda!

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

CNN Türk'ün ünlü ekran yüzlerinden Þirin Payzýn, kanalla resmi olarak yollarýnýn ayrýldýðýný kiþisel sosyal medya hesabýndan duyurdu. Payzýn, duygusal bir mesajla ayrýlýk haberini takipçileriyle paylaþtý.

Þirin Payzýn, Twitter hesabýndan þu ifadeleri kullandý:

"17 senelik birliktelik bugün resmi olarak bitti. CNNTÜRK’le yollarýmýzý ayýrdýk.Neler sýðmadý ki 17 yýla.Afganistan,Irak, Suriye’de ki savaþ bölgelerinden yapýlan yayýnlar,bir muhabir olarak canla baþla çalýþma.11 Eylül ve sonrasýnda deðiþen herþey, Ýran, Lübnan, Filistin, Ýsrail, Kosova yani muhabir olarak asla kopmadýðým bölgeler .. canlý yayýnlar, özel haberler, haber takipleri.. sonra lider röportajlarý ! Trump’dan Hillary Clinton’a , Tarýk Aziz’den AB liderlerine .. Davos’lar, AB zirveleri , Washington ‘dan bildirmeler, Nevruz’lar..

Soma gibi , Van depremi gibi yüreðimizi yakan haberler , seçimler.. yüzlerce canlý yayýn, yüzlerce haber.. Dýþ haber muhabirliði ile baþladým sonra Yeni Gün Hafta Sonu ‘nu yarattýk ve ilk defa bir haftasonu kuþaðý yayýnlandý haber kanallarýnda...

Sonra , Ne Oluyor? baþladý . 9 sezon yayýnlandý .. kimi hararetli kimi sakin , yüzlerce konuyu, siyaseti, haberi tartýþtýk teke tek röportajlarda Muhalefet liderlerine , Bakanlara ,Milletvekillerine soru sordum .. bazen kýzdýlar , bazen güldüler ,bazen manþet oldular ama sormaktan asla vazgeçmedim . Ve tabii bu süreçte onlarca renkli gömleðim de bana ve size eþlik etti CnnTürk bana , ben ona çok þey kattýk birlikte haber ve gazetecilik ödülleri kazandýk sektörün en iyi kameraman, muhabir, editör, yönetmenleriyle çalýþtým..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

vatandaþa zerre faydasý olmayan iþler bunlar...5 yýl 10 yýl sonra baþkasýna satýlýnca þimdi gelenler gider...alanýnda satanýnda caný cehenneme...
    CÝMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri