Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: FİLBOX Uydu Platform Hizmetleri Yayın Hayatına Son Verdi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben artık sabit uydu aboneliklerimi kapattım platformlarla ilgili. ne yeni ne eski olan ip tv ler daha cazip ve fiyatlarıda uygun bence. tavsiye ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı canko123 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynen eksik olmayın telefonları bile acan yok yazıklar olsun senelerdeir böyle kapahat bizde akıllanmıyoruz sansuiden buyana hep aynı
    Bugün konuştum bayi olan tanıdıkla o da bayi toplantısını gerçekleştirememişler. Gün vermişler ama o günden sonra ne arayan olmuş ne soran. Kendisi arayınca da telefonlara bakmamışlar ve en son söylediğine göre numarayı kapatmışlar. Yani anlayacağınız cihazlar bayilere kardeş oldu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bugün konuştum bayi olan tanıdıkla o da bayi toplantısını gerçekleştirememişler. Gün vermişler ama o günden sonra ne arayan olmuş ne soran. Kendisi arayınca da telefonlara bakmamışlar ve en son söylediğine göre numarayı kapatmışlar. Yani anlayacağınız cihazlar bayilere kardeş oldu.
    Tele ON- D smarttan önce sansui free tv ve son olarak FİLBOX ta herkesi resmen magdur etti cine5 maçlar gidince belirli süre devam edip kimseyi magdur etmeden şifresiz yayına geçmişti madem platform kapanacak neden uye topluyorsunki
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazı kişiler ayın 27 sinde yayınlar kapanacak ama sinema tv ler uydudan yayına devam edecek diyorlar.
    Sorum şu madem uydu yayını devam edecek neden kapatıyorlar yayınları herkes bitene kadar izlesin.
    Bence sadece ip tv ve kablo tv de yayın hayatına devam edecek firma uyduya kira ödemez.
    Uydu platformlarına eklenirse onların frekansından yayın yapar bulunduğu frekansı kapatır.
    Amaç uyduya kira ödemeyip tasarruf sağlamak sadece turkcel tv + kablo tv de yola devam edeceklerse kira ödemek mantıksız olur.
    Yanlış bilgiye sahipsem ayrıntı bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Platform kapandı verdikleri tarihte geldi.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

28.11.2018 saat 00:04 Filbox modül hala Davinci Learning ve English Club kanalını çözüyor yayınlar kesilmedi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Açıkcası hala yayınlar devam ediyor kapansada cihazdan modülü çıkarsam diyorum ama hala yayınlar devam ediyor ilginç para ödememek için mi böyle yapıyorlar bilemedim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 tane kanal devam etse ne olur etmese ne olur🤬

Kullanıcı Bilgi Menüsü

free server bile daha cok kanal açıyor bende de

Kullanıcı Bilgi Menüsü

English club ve da vinci kanalları da filboxtan ayrıldı.FİL TV yayınıda kesildi
    Kullandıgım ekipmanlar;

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri