Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: FÝLBOX Uydu Platform Hizmetleri Yayýn Hayatýna Son Verdi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý rselturk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende bir yýllýk üyeydim.Üyelik dolmadan firma iflas etti.Dünden beri uðraþýyorum,bin bir özenle formu dolduruyorum CA SN:hatalý uyarýsý veriyor.Oysa hata falan yok,iade edecekler iyimserliði verip paranýn üstüne yatacaklar.Bu da sanýrým farklý bir konkordato uygulamasý...Zora düþen firmalar minareye kýlýfý çoktan hazýrlamýþlar...
    Sistemlerinde hata vardýr hemen olumsuz düþünmeyin. Bende iade iþlemleri için 2 gün önce kayýt açtým ve ayarlar baþarýyla kaydedildi yazdý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sistemlerinde hata vardýr hemen olumsuz düþünmeyin. Bende iade iþlemleri için 2 gün önce kayýt açtým ve ayarlar baþarýyla kaydedildi yazdý.
    Dost benim ayný kuruma daha önce 2 yýllýk üyeliðim vardý.Sonra araya D-Smart aboneliði girdi.Ýki yýl aradan sonra tekrar FilBox için 15 aylýk abonelik yeniledim.Þu anda telefonlara cevap veren yok.Nette yayýnlanan forumlara da ne denli özen göstersen de verilen yanýt kýsa ve net: CA SN de hata var.Haydi sizin gibi iyimser olayým:Umarým yanýt veren çýkar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

satmak için aldýðýmýz çihazlar ne olaçak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý canko123 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Aynen iþin o boyutuda var satýcýlarda sanýrým magdur edildi
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yayýnlar hala açýk görünüyor sizdede durum ayný mý?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý A.Bozoðlu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yayýnlar hala açýk görünüyor sizdede durum ayný mý?
    Bu ayýn sonunda kapanacak yayýnlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

27 KASIM 2018, komadaki yaþamýn sona ermesi..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

þifreyi kaldýrsalarda millet 27'sine kadar seyretse...nasýlsa tekerlek patlamýþ...
    CÝMBOMLU

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý canko123 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sanýrým bayisiniz. 2 hafta önce Sivas'taki tanýdýðým uyducu bayiliðini yapýyordu ve bununla ilgili bayi toplantýsý yapacaklardý. Ben yarýn öðrenebilirsem sonucu yazarým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

aynen eksik olmayýn telefonlarý bile acan yok yazýklar olsun senelerdeir böyle kapahat bizde akýllanmýyoruz sansuiden buyana hep ayný

Sayfa 3/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri