Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: FÝLBOX Uydu Platform Hizmetleri Yayýn Hayatýna Son Verdi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben artýk sabit uydu aboneliklerimi kapattým platformlarla ilgili. ne yeni ne eski olan ip tv ler daha cazip ve fiyatlarýda uygun bence. tavsiye ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý canko123 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    aynen eksik olmayýn telefonlarý bile acan yok yazýklar olsun senelerdeir böyle kapahat bizde akýllanmýyoruz sansuiden buyana hep ayný
    Bugün konuþtum bayi olan tanýdýkla o da bayi toplantýsýný gerçekleþtirememiþler. Gün vermiþler ama o günden sonra ne arayan olmuþ ne soran. Kendisi arayýnca da telefonlara bakmamýþlar ve en son söylediðine göre numarayý kapatmýþlar. Yani anlayacaðýnýz cihazlar bayilere kardeþ oldu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bugün konuþtum bayi olan tanýdýkla o da bayi toplantýsýný gerçekleþtirememiþler. Gün vermiþler ama o günden sonra ne arayan olmuþ ne soran. Kendisi arayýnca da telefonlara bakmamýþlar ve en son söylediðine göre numarayý kapatmýþlar. Yani anlayacaðýnýz cihazlar bayilere kardeþ oldu.
    Tele ON- D smarttan önce sansui free tv ve son olarak FÝLBOX ta herkesi resmen magdur etti cine5 maçlar gidince belirli süre devam edip kimseyi magdur etmeden þifresiz yayýna geçmiþti madem platform kapanacak neden uye topluyorsunki
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bazý kiþiler ayýn 27 sinde yayýnlar kapanacak ama sinema tv ler uydudan yayýna devam edecek diyorlar.
    Sorum þu madem uydu yayýný devam edecek neden kapatýyorlar yayýnlarý herkes bitene kadar izlesin.
    Bence sadece ip tv ve kablo tv de yayýn hayatýna devam edecek firma uyduya kira ödemez.
    Uydu platformlarýna eklenirse onlarýn frekansýndan yayýn yapar bulunduðu frekansý kapatýr.
    Amaç uyduya kira ödemeyip tasarruf saðlamak sadece turkcel tv + kablo tv de yola devam edeceklerse kira ödemek mantýksýz olur.
    Yanlýþ bilgiye sahipsem ayrýntý bekliyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Platform kapandý verdikleri tarihte geldi.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

28.11.2018 saat 00:04 Filbox modül hala Davinci Learning ve English Club kanalýný çözüyor yayýnlar kesilmedi ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Açýkcasý hala yayýnlar devam ediyor kapansada cihazdan modülü çýkarsam diyorum ama hala yayýnlar devam ediyor ilginç para ödememek için mi böyle yapýyorlar bilemedim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2 tane kanal devam etse ne olur etmese ne olur🤬

Kullanýcý Bilgi Menüsü

free server bile daha cok kanal açýyor bende de

Kullanýcý Bilgi Menüsü

English club ve da vinci kanallarý da filboxtan ayrýldý.FÝL TV yayýnýda kesildi
    Kullandýgým ekipmanlar;

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri