Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Redline ts serisi sorun ve çözümleri buradan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 58 Redline ts serisi sorun ve çözümleri buradan

arkadaþlar yaþadýðýnýz sorunlarý buraya yazarsanýz elimizden geldiði kadar yardýmcý oluruz
    yazýlým isteklerinizi yazabilirsiniz neler olmasý vs
    Konu memoli1478 tarafýndan (30-10-2018 Saat 01:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart fox grubu hk

Türksatta þifreli olan fox kanallarýný redline ts180 plus cihazda açmak mümkün mü?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yerli platform hakkýnda bilgi veremiyoruz baþka sorularýnýz varsa alayým
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

REDLÝNE TS 2500 ONLÝNE GÜNCELLEME YAPMIYOR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart redline ts 4000 plus arýza

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar yaþadýðýnýz sorunlarý buraya yazarsanýz elimizden geldiði kadar yardýmcý oluruz
    yazýlým isteklerinizi yazabilirsiniz neler olmasý vs
    memoli bey;benim cihaz redline ts4000 plus dün bir yükleme yaptým.cihazda online güncellem gitti.tekrar hiç bir yükleme yapamýyorum uyumsuz dosya diye ikaz veriyor. alper r. diye arkadaþ yayýnlamýþtý. özelinden mesaj attým .düzeltecek bir þeyler yap dedim ama ..cevap bile vermedi.youcam gitti.menü deðiþti.free server var ama nereye kadar gider bilemem.yüklememin amacý da tv ile cihaz arasýnda ses problemi var þimdi scart la izliyorum hdmý kablodan izlerken görüntü var ses yok.19.06 versiyonun dan baþka ses alamadým kýsaca tekrar 19.06 ya döneyim diyorum ama uyumsuz dosya ikazý veriyor.kurtarma yazýlýmý atýyorum ona da uyumsuz dosya diyor. tek denemediðim rs 232 kablosuyla deneyeceðim sizi diðer forumdan da takip ediyorum.sevgilerle.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aldanmaz67 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    memoli bey;benim cihaz redline ts4000 plus dün bir yükleme yaptým.cihazda online güncellem gitti.tekrar hiç bir yükleme yapamýyorum uyumsuz dosya diye ikaz veriyor. alper r. diye arkadaþ yayýnlamýþtý. özelinden mesaj attým .düzeltecek bir þeyler yap dedim ama ..cevap bile vermedi.youcam gitti.menü deðiþti.free server var ama nereye kadar gider bilemem.yüklememin amacý da tv ile cihaz arasýnda ses problemi var þimdi scart la izliyorum hdmý kablodan izlerken görüntü var ses yok.19.06 versiyonun dan baþka ses alamadým kýsaca tekrar 19.06 ya döneyim diyorum ama uyumsuz dosya ikazý veriyor.kurtarma yazýlýmý atýyorum ona da uyumsuz dosya diyor. tek denemediðim rs 232 kablosuyla deneyeceðim sizi diðer forumdan da takip ediyorum.sevgilerle.
    bu yazýlýmý rardan cýkar usb ile yükle
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý lamec40 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    REDLÝNE TS 2500 ONLÝNE GÜNCELLEME YAPMIYOR
    son yazýlýmý yükle online güncelleme gelir
    yeni verilen yazýlýmlara yeni host adresi girildi
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha redline ts 2500

memoli usta ilgin için müteþekkirim. redline cihazýmý yaklaþýk ýký ay önce aldým sorun yoktu hataen fabrika ayarlarýna döndürdüm. uzatmýcam aldýgým bayi tekrardan yükleme yaptý ip tv tekrardan izlemeye baþladýk lakin online güncelleme yapmýyor. eger son sürümü yüklemesini yaparsam ip tv gider mi, sorun yaþar mýyým. son sürüm hangisi yardýmcý olursan sevirim. þimdi den tþkler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Usb tak yazýlýmý yedekle öyle yükle sorun olursa yedeði geri yükle sorun olmaz
    Visual Basic Coder

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart teþekürler

Alýntý memoli1478 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu yazýlýmý rardan cýkar usb ile yükle
    ilginiz için teþekkür ederim, halledildi.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri