Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: YENİLENEN FENERBAHÇE

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Soccerball YENİLENEN FENERBAHÇE

Fenerbahçe sevgisi, Fenerbahçe amblemi yenilenmez. Yenilenen Fenerbahçe buysa ben bu Fenerbahçe'yi istemiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben dogdum dogalı feneri böle kötü görmemiştim adamlar 15 cı sırada tarihte belki ilktir böle kötü dönemi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynen bende 40 yaşındayım kendimi bildim bileli 6 yaşımdan itibaren Fenerbahçe ile büyüdüm ama böyle bir sezon hatırlamıyorum demekki bunuda görecekmişiz 2. Yarı umarım toparlanır ve üst sıralarda bitiririz ligi inşallah

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Comolli yi Ali KOÇ kovmazsa ilk yarı sonuna kadar ALİ KOÇ u istifaya davet ediyorum. Bu takımı bu hale getiren comolli bununda bu şekilde olmasına izin veren Ali kOçtur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Zaten önlem alınmazsa fener küme bile düşebilir gecen sene gençlerbirliginin ve osmanlının daha önceki seneler bursasporun ankaragücü agır top takımların düşmez denildigi ligten düşmelerini gördük bir yol bulunması gerekiyor yoksa fenerin işi zor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fenerbahçe küme düşmez... ali koç iyi bir başkan bana göre takım son maçını izledim harika oynadı kazandı...yukarılara tırmanmaya devam eder ...Bu ara beşiktaşımızın yeni transferi japon Kagawa henüz maça girdiği 20 saniyede golle tanıştı antalyayı 6-2 tebrikler dilerken fenerbahçeye üstün başarılar diliyorum .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri