Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: TİVİBU Platformundan yaprak dökümü Populer Kanallar Platformdan Gidiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...ülkemizdeki platformlar niçin küçülmek kararı alıyo enfilasyon yüksekliği yüzündenmi veyahut döviz kurlarındaki artışlardan kaynaklımı yani anlıyamıyom müşterilerini sevindirmek için şebekelerindeki kanal sayılarını artıracaklarına neden azaltırlar zira hayret ediyom üstelik sen duyum almışın tivibu uydu yayını sonlandırcakmış kesinmi ve sadece iptv üzerindenmi hizmet verişe devam edicekmiş?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    uydu yayınınıda sonlandıracak diye bir laf geçiyor tivibu uydu için benimde ev internet sözleşmesi bitmesine 15 ay var inş atlatırırız baksana ustad surekli kanallar gidiyor platformdan
    Sözleşme bitsin bir daha Tivibu asla. İnternet konusunda da ben Türknet kullanıyorum. Her yöne 1000 Dk ev telefonu ve sınırsız akn siz VDSL aboneliği 65 TL ödüyorum üstelik tahahüt yok. Paketim 35 Mbit ama eve 39.86 Mbit hız geliyor. Türknet bağlatalı tam 1 sene oldu ve başka operatöre geçmeyi düşünmüyorum.

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...ülkemizdeki platformlar niçin küçülmek kararı alıyo enfilasyon yüksekliği yüzündenmi veyahut döviz kurlarındaki artışlardan kaynaklımı yani anlıyamıyom müşterilerini sevindirmek için şebekelerindeki kanal sayılarını artıracaklarına neden azaltırlar zira hayret ediyom üstelik sen duyum almışın tivibu uydu yayını sonlandırcakmış kesinmi ve sadece iptv üzerindenmi hizmet verişe devam edicekmiş?...
    Tivibu kendi altyapısı varken kendi serverlarından yayını daha az maliyeyle iletmek varken neden uyduya dünya kadar TP parası ödesinki. Bir an heyecana geldiler Şampiyonlar ligini aldılar ondan dolayı zorunlu olarak uyduya çıktılar eee lig ellerinde patladı kar edeceklerine zarar ettiler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tivibu'da 1 Ocak'ta ayrılacak olan Discovery Kanalların yerine Viasat kanalları gelmesi bekleniyor

Baby First ve Boomerang kanalların yerine de yeni çocuk kanalları gelecektir. "Tivibu'da 1 Ocak'ta ayrılacak olan Discovery Kanallarının yerine Viasat kanalları gelmesi bekleniyor

Baby First ve Boomerang kanalları yerine de yeni çocuk kanallar gelecektir.

Alıntı.
    Konu Cevabverilecek tarafından (03-12-2018 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BİLGİ | Discovery Showcase HD kanalı 1 Ocakta yayını sonlanıyor.

Discovery Showcase 1 Ocak bulunduğu tüm Platformlardan çıkacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Cevabverilecek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    BİLGİ | Discovery Showcase HD kanalı 1 Ocakta yayını sonlanıyor.

Discovery Showcase 1 Ocak bulunduğu tüm Platformlardan çıkacaktır.
    discovery showcase yayın hayatına tamamen son veriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Tivibu kendi altyapısı varken kendi serverlarından yayını daha az maliyeyle iletmek varken neden uyduya dünya kadar TP parası ödesinki. Bir an heyecana geldiler Şampiyonlar ligini aldılar ondan dolayı zorunlu olarak uyduya çıktılar eee lig ellerinde patladı kar edeceklerine zarar ettiler.
    iyide ülkemizde internet alt yapısı olmayan o kadar çok yer var ki ben türk telekom bayisiyim gelen müşterilerin bir çoğunu alt yapısı olmadığı için geri çeviriyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler bilgi iiçin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tivibu da Baby first dışında kanal çıkarılması olmadı..
    Konu başlığı düzenlenmeli.

Ve Sinema TV kanalları tekrar Tivibu da!

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri