Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arasý

Konu: TÝVÝBU Platformundan yaprak dökümü Populer Kanallar Platformdan Gidiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým...ülkemizdeki platformlar niçin küçülmek kararý alýyo enfilasyon yüksekliði yüzündenmi veyahut döviz kurlarýndaki artýþlardan kaynaklýmý yani anlýyamýyom müþterilerini sevindirmek için þebekelerindeki kanal sayýlarýný artýracaklarýna neden azaltýrlar zira hayret ediyom üstelik sen duyum almýþýn tivibu uydu yayýný sonlandýrcakmýþ kesinmi ve sadece iptv üzerindenmi hizmet veriþe devam edicekmiþ?...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Advertorial Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydu yayýnýnýda sonlandýracak diye bir laf geçiyor tivibu uydu için benimde ev internet sözleþmesi bitmesine 15 ay var inþ atlatýrýrýz baksana ustad surekli kanallar gidiyor platformdan
    Sözleþme bitsin bir daha Tivibu asla. Ýnternet konusunda da ben Türknet kullanýyorum. Her yöne 1000 Dk ev telefonu ve sýnýrsýz akn siz VDSL aboneliði 65 TL ödüyorum üstelik tahahüt yok. Paketim 35 Mbit ama eve 39.86 Mbit hýz geliyor. Türknet baðlatalý tam 1 sene oldu ve baþka operatöre geçmeyi düþünmüyorum.

Alýntý maviþehirli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým...ülkemizdeki platformlar niçin küçülmek kararý alýyo enfilasyon yüksekliði yüzündenmi veyahut döviz kurlarýndaki artýþlardan kaynaklýmý yani anlýyamýyom müþterilerini sevindirmek için þebekelerindeki kanal sayýlarýný artýracaklarýna neden azaltýrlar zira hayret ediyom üstelik sen duyum almýþýn tivibu uydu yayýný sonlandýrcakmýþ kesinmi ve sadece iptv üzerindenmi hizmet veriþe devam edicekmiþ?...
    Tivibu kendi altyapýsý varken kendi serverlarýndan yayýný daha az maliyeyle iletmek varken neden uyduya dünya kadar TP parasý ödesinki. Bir an heyecana geldiler Þampiyonlar ligini aldýlar ondan dolayý zorunlu olarak uyduya çýktýlar eee lig ellerinde patladý kar edeceklerine zarar ettiler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tivibu'da 1 Ocak'ta ayrýlacak olan Discovery Kanallarýn yerine Viasat kanallarý gelmesi bekleniyor

Baby First ve Boomerang kanallarýn yerine de yeni çocuk kanallarý gelecektir. "Tivibu'da 1 Ocak'ta ayrýlacak olan Discovery Kanallarýnýn yerine Viasat kanallarý gelmesi bekleniyor

Baby First ve Boomerang kanallarý yerine de yeni çocuk kanallar gelecektir.

Alýntý.
    Konu Cevabverilecek tarafýndan (03-12-2018 Saat 22:50 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BÝLGÝ | Discovery Showcase HD kanalý 1 Ocakta yayýný sonlanýyor.

Discovery Showcase 1 Ocak bulunduðu tüm Platformlardan çýkacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Cevabverilecek Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    BÝLGÝ | Discovery Showcase HD kanalý 1 Ocakta yayýný sonlanýyor.

Discovery Showcase 1 Ocak bulunduðu tüm Platformlardan çýkacaktýr.
    discovery showcase yayýn hayatýna tamamen son veriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Tivibu kendi altyapýsý varken kendi serverlarýndan yayýný daha az maliyeyle iletmek varken neden uyduya dünya kadar TP parasý ödesinki. Bir an heyecana geldiler Þampiyonlar ligini aldýlar ondan dolayý zorunlu olarak uyduya çýktýlar eee lig ellerinde patladý kar edeceklerine zarar ettiler.
    iyide ülkemizde internet alt yapýsý olmayan o kadar çok yer var ki ben türk telekom bayisiyim gelen müþterilerin bir çoðunu alt yapýsý olmadýðý için geri çeviriyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler bilgi iiçin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tivibu da Baby first dýþýnda kanal çýkarýlmasý olmadý..
    Konu baþlýðý düzenlenmeli.

Ve Sinema TV kanallarý tekrar Tivibu da!

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri