Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Philips smart tv için iptv programı tavsiyesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Philips smart tv için iptv programı tavsiyesi

Merhaba,

Philips smart tv'de iptv kanallarını seyretmek için hangi ücretsiz iptv programını tavsiye edersiniz?

Kanalları tek tek değilde liste halinde yükleyebileceğim bir program bakıyorum.

Bir de, iptv kanallarını liste halinde smart tv'ye nasıl yükleyebilirim?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güncel, takipteyim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tv'nizin uygulamaları arasında aşağıdakilerden biri varsa iptv m3u dosyalarını yükleyebilirsiniz.
    SSİPTV
    OTTPLAYER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tv'nizin uygulamaları arasında aşağıdakilerden biri varsa iptv m3u dosyalarını yükleyebilirsiniz.
    SSİPTV
    OTTPLAYER
    SS IPTV varmış. Yükledim. Vaktim olunca m3u dosyası yüklemeye çalışacağım. Yardımınız için teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı webbee2001 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba,

Philips smart tv'de iptv kanallarını seyretmek için hangi ücretsiz iptv programını tavsiye edersiniz?

Kanalları tek tek değilde liste halinde yükleyebileceğim bir program bakıyorum.

Bir de, iptv kanallarını liste halinde smart tv'ye nasıl yükleyebilirim?

Şimdiden çok teşekkür ederim.
    bende.de Philips smart tv full hd 6600 vardı ıptv yüklemek için smart ıptv uygulaması indirip kurdum kendim bir siteden mac adres alıp buradan ıp liste yükleyip yaklaşık bir hafta izlemiştim daha sonra bu uygulamayı yapan şirket 25.tl gibi bir ücret talep edip kod almamı isteyince bıraktım ama smart tvler için süper bir proğram kendiniz istediniz listeyi çok kolay yükleyip silebiliyorsunuz kodi ve diğer ssl ıp tv i denedim ıp tv adres yüklemeyi başaramayınca... uğraşmaktan vaz geçtim ..şu an pc ve smart tv yi birbirine bağlayan bir kablo aldım VLC playere attığım listeyi smart tv den büyük ekran izliyorum bilginize
    Konu sensi tarafından (04-12-2018 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vestel Ses var görüntü yok çözümü için iptv adresinizin ts uzantısını m3u8 olarak değişin ve o şekilde indirin,
    (type=m3u&output=m3u8)

İndirilen liste içeriği komple m3u8 olacaktır. Bu şekilde vestel vb tv lerde ssiptv ses var görüntü yok sorunu ortadan kalkacak.

Tek tek eklemek isterseniz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri