Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olması Uygulmasını Doğru Buluyormusunuz?

Katılımcı sayısı
271. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

90 33.21%
  • Hayır

181 66.79%
Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olmasını Uygun Buluyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu uygulama birileri için yapıldı 25 kr cok güzel para
    marketlerde kalan 1kr ile biriken para şimdi ise 10 kr deli para
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gecenlerde bir sey gormustum seker pancari bir kefede birde naylon torba var obur terazi kefesinde su an seker pancarinin kilosu kaça bilmiyorum ama orada soyle yaziyordu bir poset 25 krs seker pancari uzerinde 23 krs dusundumde boyle bisey olmaz olamaz devlet hukumetin 15 kurus almasi neyin nesi marketinde reklamini kendi paramizla reklamini yapiyoruz geri iade edilrse tamam ona sozum yok almanyada pet siseler geri iadelidir otamatik makinalar var ne kadar sise o kadar para. Fis veriyor onunla içeri girip parani alabiliyorsun
    bu poset isi firansada da parali oldubir yildir yakinda memleketimde market onlerinde poset saticilari turuyecek tnesini 10 kurustan satarlarsa sasirmayiniz toptan al irlar iyide para kazanirlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

(2018 pancar taban fiyatları 16 polar üzerinden 235 TL/ton olarak açıklandı. Geçen yıl 210 TL/ton olarak açıklanan taban fiyatları, açıklanan bu rakamla birlikte bu yıl 25 TL/ton artırılarak 235 TL/ton'a çıkarıldı. Bir çok üründe zarar eden çiftçi, pancardan biraz olsun para kazanabiliyor. Onun için fiyatların geçen yıla göre yüzde 10'un üzerinde artırılmasını yeterli görmese de tepkiyle karşılamadı.)
    evet gerçekmis ben bir paylasimda bulunmustum evet dogruymus bir poset bir kilo seker pancarindan pahali dunyada ornegi yoktur herhalde soylede diyebiliriz 10 gramli bir naylon poset 1000gramlik ciftcinin urununden daha degerli hukumetin poset basi15 krs almasini aklim almadi halaburada amaç dogayakorumak degil para kazanmakkanimca marketsahibininreklaminida biz yapiyoruz paramizla bunun cozumu geri iade dir birde bundan sonra pazar donusu insanlarin halleri arti coplkovalarinin hallerini dusunemiyorum kimse 25 kurusluk posetle pisliklerini cope atmaz 5 poset galiba bir ekmek parasi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Doğa için evet evet evet

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Doğayı korumak deniyorda poşete gelinceye kadar neler ,neler var biliyormusunuz? yaşamımızdan çıkarın plastik ürünlerini ama herşeyden ,pvc kapı pencerelerden,tv ,cep telefonu,telefon,giyim kuşam,....... liste uzar gider poşet sadece minik bir parçadır bakın 25 sene petrokimya tesisinde laboravatuarda çalıştım hangi plastiğin ne olduğunu,neden yapıldığını çok iyi bilirim ve doğada kaç yılda yok olduğunuda ve yarılanma yılınıda anlayacağınız devede kulak.Hadi herkese doğayı koruma adına hayatımızdan petrol türevi olan plastiğin her türünü kullanmamaya davet ediyorum yapamazsınız, kimse yapamaz çünkü modern yaşamda bunlar olmaz ise olmazz gerisi hikaye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı micromaxx52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Doğa için evet evet evet
    sayın arkadaşım bu yazdığınız yazıyı bile plastik türevi olan eğer pc de ise klavyeden,cepten ise yine plastik kapsamı olan cihazlardan yazıyoruz dikkatinizi çekerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

halimize bakın.! Yorum yok.. !!!
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

halimize bakın.! Yorum yok.. !!!
    Kanunlara göre alınan üründe ayıp saptanırsa paşa paşa iade almak zorundalar. Poşetin ufak bir bölümüne hafiften hasar verin yada poşeti sündürün sonra gidin ayıplı mal olarak yine iadeye verin, iade almak zorundalar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[I]Neyzen Tevfik ten bir dörtlüğün son iki mısrasını paylaşmak isterim:[/I

..................

..................

İnsanoğlu tuhaftır,her sözü kaldırmaz,
    İb..desen kızar da si...aldırmaz...

Bu ülkenin temel iktisadi kurumları bir bir satıldı...
    Et Balık Kurumu,
    Seka kâğıt fabrikaları,
    Türk Telekom,
    Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ.
    Türk Bankaları, şimdi de sıra geldi Savunma Sanaii Kuruluşlarına...Ve daha niceleri...
    İstanbulda 3.Havaalanı inşaatı için katledilen yüzlerce dönüm orman alanları...Ozaman hiç birimizin sesi çıkmadı.Şimdi bir bardak suda fırtına koparıyoruz..Tabii zülfi yare dokundu...Doğayı korumakmış..Pöh!..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

diyeceğim tek şey yazıklar olsun okadar eziyet yetmiyor şimdi milletin bozuk paralarınamı
    gözünüzü diktiniz
    Visual Basic Coder

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri