Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olması Uygulmasını Doğru Buluyormusunuz?

Katılımcı sayısı
271. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

90 33.21%
  • Hayır

181 66.79%
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olmasını Uygun Buluyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ya arkadaslar nevar bukadar debelenmeye ya almanyada naylon poset 0. 20 cent biz ama almiyoruz yanimizda bez torbalari var onlari kullaniyoruz nefark eder ha türkiye ha almanya aynisi türkiyedede yapin okadarda zor degil yani

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işleri güçleri milleti soymak söyüçlemek. yazıklar olsun. her yük esnafın vatandaşın sırtında. bu vatandaş nereye kadar dayanacak. yaptıranlar utansın. inşallah en kısa zamanda sorumsuz olan sorumlular mefta olur.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bez tipi çanta alın uzun süre kullanılır.

Heryer de ücretli değil A101 Bim Migros vs. yerlerde ücretli.
    (Ekmek reyonlarında ücretsiz)

Fırın, büfe gibi yerler de ücret yok!

Doğa ya karşı faydalıdır tamam ama yeşil bölgeleri imara açıp beton dökmeyi bırakmalı..

Bir nevi Devlet buradan yeni vergi sistemi getirmiştir Yıl sonunda Trilyonlar hazineye girecek bu kadar cari açığı nasıl kapatacaklardı?

Şimdi de Ziraat Bankası, Spor Kulüplerinin Borçlarını ödeyecek sonra taksitle geri alacak tabi geri alabilirlerseler.. Olmazsa Bir Af gelir Milyarlarca borç bize yüklenir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu poşet mevzusunun doğa için olduğuna inanmıyorum.

0,25 kuruşun 0,15 kuruşu vergi. ne alaka.
    :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Uygun buluyorum tabi bir nebze de olsa çevreye verdiğimiz zararın önüne geçebiliriz ancak uygulamadaki tek kusur şu 0,25 kuruş olarak ödeme alınması ama ben bununda çevreye verdiğimiz zararın bir diyeti diye yorumlamak istiyorum "iyimserliğimi" elden bırakmamak adına

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bez tipi çanta alın uzun süre kullanılır.

Heryer de ücretli değil A101 Bim Migros vs. yerlerde ücretli.
    (Ekmek reyonlarında ücretsiz)

Fırın, büfe gibi yerler de ücret yok!

Doğa ya karşı faydalıdır tamam ama yeşil bölgeleri imara açıp beton dökmeyi bırakmalı..

Bir nevi Devlet buradan yeni vergi sistemi getirmiştir Yıl sonunda Trilyonlar hazineye girecek bu kadar cari açığı nasıl kapatacaklardı?

Şimdi de Ziraat Bankası, Spor Kulüplerinin Borçlarını ödeyecek sonra taksitle geri alacak tabi geri alabilirlerseler.. Olmazsa Bir Af gelir Milyarlarca borç bize yüklenir.
    Biz amcamın kendi eliyle işlediği file'leri kullanıyoruz ama pazar arabası da iş görür aslında daha iyi bile doldur aldıklarını pazar arabasına çek gelsin peşinden

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bıze posetlerı parayla sat sonrada batık kluplerın borclarını ode.nasılsa gerı odemicekler.olan gene vatandasa olsun.gene bırılerı para kazanacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turksatt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

15 krş devlete 10 kuruş ta firmaya yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turksatt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

15 krş devlete 10 kuruş ta firmaya yardım
    bim in kactane magazası var turkıye genelınde gunde kac tane poset satacak.hesabını sız yapın artık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ül***i yönetenlerin bu işlerde zerre kadar kusuru olduğuna inanmıyorum, kusur sekiz on yaşlarındaki çocuklara tecavüzler olduğunda en azından seçimde tepki vermeyen iş cinayetlerinde tren kazalarında ne var yani avrupa da da oluyor diyerek susmanın ötesinde savunmaya geçen, aynı suçu işleyenlere dahi (birini överek, diğerini hapse atarak) farklı uygulamalar yapılırken sadece çöp bi tarafına batınca zıplayan seçmen tipleri yani bizler hep birlikte kusurluyuz. poşet konusunda ise bim e carfur poşeti, carfura 101 poşeti ile 101 e gima poşeti ile giderek tepki vermeye çalışıyorum malesef şu aşamada elimden başkası da gelmiyor.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri