Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0

Sonuçlar: Poþetlerin Tüm Heryerde Paralý Olmasý Uygulmasýný Doðru Buluyormusunuz?

Katýlýmcý sayýsý
271. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

90 33.21%
  • Hayýr

181 66.79%
Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Poþetlerin Tüm Heryerde Paralý Olmasýný Uygun Buluyormusunuz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya arkadaslar nevar bukadar debelenmeye ya almanyada naylon poset 0. 20 cent biz ama almiyoruz yanimizda bez torbalari var onlari kullaniyoruz nefark eder ha türkiye ha almanya aynisi türkiyedede yapin okadarda zor degil yani

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iþleri güçleri milleti soymak söyüçlemek. yazýklar olsun. her yük esnafýn vatandaþýn sýrtýnda. bu vatandaþ nereye kadar dayanacak. yaptýranlar utansýn. inþallah en kýsa zamanda sorumsuz olan sorumlular mefta olur.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bez tipi çanta alýn uzun süre kullanýlýr.

Heryer de ücretli deðil A101 Bim Migros vs. yerlerde ücretli.
    (Ekmek reyonlarýnda ücretsiz)

Fýrýn, büfe gibi yerler de ücret yok!

Doða ya karþý faydalýdýr tamam ama yeþil bölgeleri imara açýp beton dökmeyi býrakmalý..

Bir nevi Devlet buradan yeni vergi sistemi getirmiþtir Yýl sonunda Trilyonlar hazineye girecek bu kadar cari açýðý nasýl kapatacaklardý?

Þimdi de Ziraat Bankasý, Spor Kulüplerinin Borçlarýný ödeyecek sonra taksitle geri alacak tabi geri alabilirlerseler.. Olmazsa Bir Af gelir Milyarlarca borç bize yüklenir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu poþet mevzusunun doða için olduðuna inanmýyorum.

0,25 kuruþun 0,15 kuruþu vergi. ne alaka.
    :45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Uygun buluyorum tabi bir nebze de olsa çevreye verdiðimiz zararýn önüne geçebiliriz ancak uygulamadaki tek kusur þu 0,25 kuruþ olarak ödeme alýnmasý ama ben bununda çevreye verdiðimiz zararýn bir diyeti diye yorumlamak istiyorum "iyimserliðimi" elden býrakmamak adýna

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mete55 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bez tipi çanta alýn uzun süre kullanýlýr.

Heryer de ücretli deðil A101 Bim Migros vs. yerlerde ücretli.
    (Ekmek reyonlarýnda ücretsiz)

Fýrýn, büfe gibi yerler de ücret yok!

Doða ya karþý faydalýdýr tamam ama yeþil bölgeleri imara açýp beton dökmeyi býrakmalý..

Bir nevi Devlet buradan yeni vergi sistemi getirmiþtir Yýl sonunda Trilyonlar hazineye girecek bu kadar cari açýðý nasýl kapatacaklardý?

Þimdi de Ziraat Bankasý, Spor Kulüplerinin Borçlarýný ödeyecek sonra taksitle geri alacak tabi geri alabilirlerseler.. Olmazsa Bir Af gelir Milyarlarca borç bize yüklenir.
    Biz amcamýn kendi eliyle iþlediði file'leri kullanýyoruz ama pazar arabasý da iþ görür aslýnda daha iyi bile doldur aldýklarýný pazar arabasýna çek gelsin peþinden

Kullanýcý Bilgi Menüsü

býze posetlerý parayla sat sonrada batýk kluplerýn borclarýný ode.nasýlsa gerý odemicekler.olan gene vatandasa olsun.gene býrýlerý para kazanacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý turksatt Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

15 krþ devlete 10 kuruþ ta firmaya yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý turksatt Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

15 krþ devlete 10 kuruþ ta firmaya yardým
    bim in kactane magazasý var turkýye genelýnde gunde kac tane poset satacak.hesabýný sýz yapýn artýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ül***i yönetenlerin bu iþlerde zerre kadar kusuru olduðuna inanmýyorum, kusur sekiz on yaþlarýndaki çocuklara tecavüzler olduðunda en azýndan seçimde tepki vermeyen iþ cinayetlerinde tren kazalarýnda ne var yani avrupa da da oluyor diyerek susmanýn ötesinde savunmaya geçen, ayný suçu iþleyenlere dahi (birini överek, diðerini hapse atarak) farklý uygulamalar yapýlýrken sadece çöp bi tarafýna batýnca zýplayan seçmen tipleri yani bizler hep birlikte kusurluyuz. poþet konusunda ise bim e carfur poþeti, carfura 101 poþeti ile 101 e gima poþeti ile giderek tepki vermeye çalýþýyorum malesef þu aþamada elimden baþkasý da gelmiyor.
    Next Ye-2600 Diseqc motor 120cm sab anten inverto black ultra lnb Mutant 51 4k

Sayfa 3/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri