Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: !!!!! SCT paketleri ve diðerleri deðiþtimi ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart !!!!! SCT paketleri ve diðerleri deðiþtimi ?

Merhaba Arkadaþlar uzun zamandýr aranýza katýlamýyorum çok yoðun çalýþtýðým için. Benim bir sorum olacaktý sizlere Redline TS 5000 CI PLUS cihaz kullanýcýsýyým Hotbird uydusundaki yetiþkin paketleri frekans deðitirdi sanýrým tarama sonucu buldum bir kaçýný sebebi nedir acaba kanallar mý kapandý yoksa ben mi bulamýyorum.Bir diðer konu ise CCCam sever ve diðer severle bir çok yetiþkin ve diðer kanallar açýlmýyor artýk yardýmcý olursanýz memnun olurum..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Galiba kartlarda degiþmiþ Free Server da açmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hotbord_34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Galiba kartlarda degiþmiþ Free Server da açmýyor
    Bencede kartlar deðiþim oldu SKY Ýtalia paketi gibi olacak sanýrým artýk yetiþkin paketleri de olacak bu gidiþle Free sever ve ücretli cccam server durumu tamamen kalkacak sanrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

10930 H 30000 ve 11373 H 27500 frekansýna taþýndýlar
    Konu Baldemir tarafýndan (09-01-2019 Saat 01:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    10930 H 30000 ve 11373 H 27500 frekansýna taþýndýlar
    Teþekkürler hocam frekanslarý taratarak kanallarý getirdim.Þöyle kýsa bilgi vereyim.Kanallarda sanýrým bir kaç tanesi kaybolmuþ diðer bir konu ise yeni frekansta ücretli cccam server ve free server üzerinde açýlmýyor önceki gibi açýlsa da bir kaç dakika içerisinde donuyor tam olarak bende anlamadým saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kaybolan'lar hangisi acaba
    Alýntý lefkeli303 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Teþekkürler hocam frekanslarý taratarak kanallarý getirdim.Þöyle kýsa bilgi vereyim.Kanallarda sanýrým bir kaç tanesi kaybolmuþ diðer bir konu ise yeni frekansta ücretli cccam server ve free server üzerinde açýlmýyor önceki gibi açýlsa da bir kaç dakika içerisinde donuyor tam olarak bende anlamadým saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dusk ile passýon X left mi oldu arkadaþ'lar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri