Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Tv 8 Ve Fox Tv Hd Yayýnlarda bazen kýrýlmalar oluyor. Neden.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Tv 8 Ve Fox Tv Hd Yayýnlarda bazen kýrýlmalar oluyor. Neden.

Merhaba arkadaþlar evimde kullandýðým next mini hd cihazda dün acaip donmalar oluþtu. donma oluþtuðunda ise sinyal oranýný kontrol ettiðimde sinyalde düþüþ olmadýðýný gördüm. kumandadan bir ya yukarý yada bir aþaðý program atlayým tekrar ya tv 8 yada fox tv'ye geri dönüyorum. düzeliyor. evde telsiz telefon yok. kablo yeni dayzek next marka olup baþka kanllarda sorun çýkarmamaktadýr. LNB next marka. babam gilde kendinden uydulu vestel 4k tv var bana þikayet etmedi. aradan yarým saat geçti, bir müþterim yine tv 8 ve fox tvde donmalarýn sýk sýk olduðunu söyleyip tesisatý gözden geçirmem için benden rica etti. çanak ayarýný satfinder 5hd slim ile yapýyorum. ve baþka yerde baþka cihazlardada böyle donmalarýn olduðunu söyleyenler oldu bana. sizlerde böyle sorunlar yaþýyormusunuz, sýkýntý tam olarak nedir acaba.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaþlar evimde kullandýðým next mini hd cihazda dün acaip donmalar oluþtu. donma oluþtuðunda ise sinyal oranýný kontrol ettiðimde sinyalde düþüþ olmadýðýný gördüm. kumandadan bir ya yukarý yada bir aþaðý program atlayým tekrar ya tv 8 yada fox tv'ye geri dönüyorum. düzeliyor. evde telsiz telefon yok. kablo yeni dayzek next marka olup baþka kanllarda sorun çýkarmamaktadýr. LNB next marka. babam gilde kendinden uydulu vestel 4k tv var bana þikayet etmedi. aradan yarým saat geçti, bir müþterim yine tv 8 ve fox tvde donmalarýn sýk sýk olduðunu söyleyip tesisatý gözden geçirmem için benden rica etti. çanak ayarýný satfinder 5hd slim ile yapýyorum. ve baþka yerde baþka cihazlardada böyle donmalarýn olduðunu söyleyenler oldu bana. sizlerde böyle sorunlar yaþýyormusunuz, sýkýntý tam olarak nedir acaba.
    Bende next machina var bazen arada bir fox da þifreli kanal yazýsý çýkýyor donuyor ayrýca 4 lü next marka lnb var çift tunerde Fox tvde kayýt yaptýktan sonra izlemek istediðim de çok kýrýlma oluyordu sonra ayrý bir türksat uydusu kurup 2 kablo ayrý ayrý gelince sorun çözüldü.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Çatýda kullandýðým Next marka LNB 4 çýkýþlý. tek çýkýþlý LNB ile hiç denemedim. ama sorunu çözmek için artýk denemek gerek. çanaðý pazar günü kurup deniyecem bir kaç gün sonra sonucu mutlaka yazarým. Bilgilendirme için teþekkür ederim.saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende next2000hdcx var tv 8 de bendede geçen gün çok oldu bu genel bir sorun özelikkle kulanýcý yorumlarýnda tv8 hakkýnda çok þikayet var
    Konu cafi tarafýndan (26-01-2019 Saat 12:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bazen oluyor evet

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Mecvut frekansý silip yerine elle girip örnek; Fox tv HD 12328 olan frekansý 12325 veya 29 30 olarak aþaðý yukarý yapýp kayýt edin.. sorunun çözülmesi lazým..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güncel yazýlýmlarý yüklemeden önce cihaz bilgilerini yedekliyordum yazýlýmdan sonra tekrar yükülüyordum fakat son zamanlarda cihaz kanal geçiþlerinde veya yayýný izlerken kilitleniyordu kumanda iþlev görmüyordu son yazýlýmdan sonra yedekleme yapmadým 4 tane þýk var 4 nü birden silip fabrika ayarlarýna döndüm mevcut uydularý tekrar yükledim
    þimdilik sorun yok
    kulandýðým cihaz
    next2000hd cx kasalý olan okuduðum yorumlarda mini olanda tv8 de sinyal sorunu yaþýyan arkadaþlar var
    paylaþmak güzeldir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Zaman zaman bende benzer sorunlar yaþýyorum:T8 de deðil ama FOX Tv-KRT Tv- HALK Tv -TELE 1 ...Özellikle haber saatlerinde..Hem de sinyaller üst düzeyde iken.Nedenini tahmin ediyorum da "Þeytan iþi" deyip geçiyorum...Seçimden sonra düzeleceði umuduyla..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yer Ýstanbul Çanak çapý 90 cm cihaz Next Machina 3D çift tuner bu 2 kanaldada hiç kýrýlma olmadý bende açýldýklarý günden beri. Çok þiddetli yaðmurlarda komple yayýn gitmiþliði oldu herkeste olduðu gibi yoksa hiç sorun olmadý ne gece ne gündüz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet arkadaþlar ben dün TÜRK sat için tek çýkýþlý LNB ve sadece bana ait olan bir çanak kurdum, dünden bu yana sinyal gayet iyiydi. kýrýlmada olmadý. olursa mutlaka yazacaðým hepinizin ilgisine teþekkürler saygýlarýmla aliharbiye.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri