Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next Machina 3D V5.628 25.01.2019 Yazýlýmý Test Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Warn Next Machina 3D V5.628 25.01.2019 Yazýlýmý Test Yazýlýmý

Next Machina 3D V5.628 25.01.2019 Yazýlýmý Test Yazýlýmý

Yazýlým notlarý
    - PowerVU kütüphanesi güncellendi.
    - Youtube da bazen oynatýlamayan içerikler düzeltildi.
    - VOD içerikleri arttýrýldý.
    - Uydu/TP listesi güncellendi.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlýmý yapan yetkili arkadaþlarýn dikkatine youtube da ayarlarda yüksek kalite seçilmiþ olmasýna raðmen videolarýn bazýlarý 360p olarak oynatýlýyor. Bazý arkadaþlarda belirtmiþ aslýnda bu durum bir önceki yazýlýmdada mevcuttu dile getirmedim bunda düzelmiþtir umuduyla yükledim denedim yine ayný videonun kalitesini normalde bilgisayardan kontrol ettiðimde 1080 olarak izleniyor ama cihaz bunu 360p olarak gösteriyor yine söylemek istiyorum her videoda yapmýyor seçmece mi desem bilemedim.Mesela alttaki video cihazda 360p oynatýlýyor.

[YOUTUBE]VA4zsuldpBI[/YOUTUBE]

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Usta bu powervu ile cccam server ayni anda izlenebilecek yazilim gundemde yok degilmi halen ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

malesef yok ustam.hangýný ýzlemek ýstersek onu secýyoruz.ilginc yaný favorýlerý ekleyemýyoruz.4.8 belgesellerý favorý yapýyorum.sonrada thordakýler favorý yapýyorum.en son yaptýgým thordakýlerý gosterýyor yada ben yapamadým.next machýna 3d
    Konu cevo35 tarafýndan (10-02-2019 Saat 13:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ellerine saðlýk, Baldemir Usta; son güncellemeden sonra iptv yükleme sorunum oldu.
    x panel yükleme hatasý veriyor veya connetion failed diyor. Yani kýsacasý x panel 'den iptv seyredemiyorum, þimdiden yardýmlarýnýz için teþekkür ederim.
    Next 2000 Machina 3D HD ( çift tunerli )

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ilhancelik Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ellerine saðlýk, Baldemir Usta; son güncellemeden sonra iptv yükleme sorunum oldu.
    x panel yükleme hatasý veriyor veya connetion failed diyor. Yani kýsacasý x panel 'den iptv seyredemiyorum, þimdiden yardýmlarýnýz için teþekkür ederim.
    Next 2000 Machina 3D HD ( çift tunerli )
    Bende sorun yok x panel de yazýlýmý yükledikten sonra fabrika ayarlarýndan 1.Nolu seçeneði seçin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýlginiz için teþekkürler, birde öyle deneyeceðim...Emeðe Saygý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nextte hep test yazýlýmý ana yazýlým yok maalesef .noktayý düzelt virgül koy..frekanslarý yenile .baþka yazýlým özelligi yok yazýlýmýn rakamýný degiþtir tamam oldu bitti .dobrakonuþacak millet susacaktý tersi oldu dobra sustu alan konuþtu .piþman ..pandora tam bir skandal ..bakalým nereye kadar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next in ozellikle.machina gibi tutulan seride.powervu ile server ayni.anda izlenememesi buyuk.bir ayip.modul.cakisio.die yazilim.verilmiyorsa modulun devre disi eden bir yazilim.cikartsinlar ozaman tercihe gore.insanlar yukler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cok haklýsýn ustam.zamanýnda 550 lýra verdýk aldýk.powervu ýle serverý ayný anda ýzleyemýyoruz.botech pýko aldým 75 lýraya onda ýzlenýyor.modulle cakýsýyorsa yazýlým cýkarsýnlar.býz modul kullanmýyoruz.býrde koskoca next machýna 3d cýft tunerde favorý lýstesý yapamadým.thor daký kanallarý favorý yapýyorum ustune 4.9 dereceyý eklýyorum thordakýler kayboluyor.yený urun next 64 cýkarmýslar astra 19 o***mýþ.bize gelýnce yok
    Konu cevo35 tarafýndan (01-03-2019 Saat 15:12 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri