Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Sony Channell-Planet çocuk ve Planet Turk 01 şubat itibariyle yayını kesildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fun 001 Sony Channell-Planet çocuk ve Planet Turk 01 şubat itibariyle yayını kesildi

Grubun kanallarinin yine frekanslari sonlandi.Su anda turksat uydusu ve diger platformlarda yayinlari yok sadece test ekran bari yer almaktadir.Kanallar tekrar yayina başlarmi bilinmiyor.

BU haberin kaynağı için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ülkemizde can çekişiyor fark etmiyormusunuz bu kanal. Madem bu ülke insanına önem vermiyecekti ne diye geldi. Buraya geldiğinde yayıncılık kuralları belliydi bile bile geldiler kimse sansüre burada laf söz edemez . Bu şirket geldiğinde kurallar farklı olsaydı ve sonradan değişseydi eğer şirketi haklı görebilirdim ama şimdi göremiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yakında TLC HD ve DMAX HD kanallarıda şifreli yayına geçer ve "bütçe" sıkıntısı yüzünden sd kanallarının yayınlarını sonlandırırlar.. Türksat'ın bu aç gözlülüğü ve RTÜK'ün sıkı sansürlü yayın politikası olduğu sürece bir avuç çöp içeriklerle dolu kanal kalacak geriye HD ve ŞİFRESİZ yayın yapacaklar ama içeriği tamamen çöp olacak..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icon21

Elveda Sony channel seni çok özleyeceğiz D.28.03.2017 Ö.01.02.2019 R.E.F

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hiç izlemediğim kanallardı. ama yinede bu kanallar için üzüldüm, darısı o sahte ürün satan dolandırıcılara. İNŞALLAH. bu ne gel vatandaş gel enine boyunu 5cm büyütme garantisi.. yazıklar olsun. şunlara bak ya......
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sony gitmesine üzüldüm...güzel dizileri vardı...günün birinde tekrar gelirseler sevinirim..
    CİMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri