Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Sony Channell-Planet çocuk ve Planet Turk 01 þubat itibariyle yayýný kesildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fun 001 Sony Channell-Planet çocuk ve Planet Turk 01 þubat itibariyle yayýný kesildi

Grubun kanallarinin yine frekanslari sonlandi.Su anda turksat uydusu ve diger platformlarda yayinlari yok sadece test ekran bari yer almaktadir.Kanallar tekrar yayina baþlarmi bilinmiyor.

BU haberin kaynaðý için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ülkemizde can çekiþiyor fark etmiyormusunuz bu kanal. Madem bu ülke insanýna önem vermiyecekti ne diye geldi. Buraya geldiðinde yayýncýlýk kurallarý belliydi bile bile geldiler kimse sansüre burada laf söz edemez . Bu þirket geldiðinde kurallar farklý olsaydý ve sonradan deðiþseydi eðer þirketi haklý görebilirdim ama þimdi göremiyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yakýnda TLC HD ve DMAX HD kanallarýda þifreli yayýna geçer ve "bütçe" sýkýntýsý yüzünden sd kanallarýnýn yayýnlarýný sonlandýrýrlar.. Türksat'ýn bu aç gözlülüðü ve RTÜK'ün sýký sansürlü yayýn politikasý olduðu sürece bir avuç çöp içeriklerle dolu kanal kalacak geriye HD ve ÞÝFRESÝZ yayýn yapacaklar ama içeriði tamamen çöp olacak..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icon21

Elveda Sony channel seni çok özleyeceðiz D.28.03.2017 Ö.01.02.2019 R.E.F

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hiç izlemediðim kanallardý. ama yinede bu kanallar için üzüldüm, darýsý o sahte ürün satan dolandýrýcýlara. ÝNÞALLAH. bu ne gel vatandaþ gel enine boyunu 5cm büyütme garantisi.. yazýklar olsun. þunlara bak ya......
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sony gitmesine üzüldüm...güzel dizileri vardý...günün birinde tekrar gelirseler sevinirim..
    CÝMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri