Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: !!!!! 5000 CI PLUS CİHAZA 7500 SON YAZILIMI ATTIM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart !!!!! 5000 CI PLUS CİHAZA 7500 SON YAZILIMI ATTIM

merhaba Arkadaşlar dün denemiş olduğum yazılımla ilgili bilgi paylaşmak istiyorum.Kullanmakta olduğum 5000 cı plus hd cihazıma 7500 hd son sürümünü attım.Atıktan sonra herhangi bir problem olmadı.Cihaz açıldı kanalları yükledim.Ancak kanalların çoğunda sinyal yok uyarı ve sinyal veren kanallar normal bir şekilde izlense de cihazın ön tarafındaki sinyal ışığı turuncu şekilde sürekli yanıp sönme durumu söz konusu oldu. Menü açısından herhangi bir problem olmadı CCCAM ve xtream codes bölümü free iptv bölümü gayet iyi bir şekilde izlendi.Not:Yazılımı atmadan önce fabrika ayarlarına dönüp USB ile attım .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazinizin original 5000 yazilimi yokmu baska yazilim atinca bu sonuclarin olmasi normal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cihazinizin original 5000 yazilimi yokmu baska yazilim atinca bu sonuclarin olmasi normal
    kendi yazılımı vardı son güncellemede ki yazılımı Hizmet durum hatası veriyordu.Bende 7500 HD yazılımı denedim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

7500 çift tünerli bir cihaz data alıyor her cihazın orjinal yazılım her zaman daha güvenlidir her zaman

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Orjinal yazılımı atabilcekmisin acaba. bazen böylede sorun oluyor malesef. iyiki boot dosyası zarar görmemiş. yoksa cihaz açmazdı. sizdekide iyi cesaret doğrusu. belkide 7500 yazılımı attığınız için diğer gelmeyen kanallar gelmedi, olabilir yani...
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu işte bi ters lik var ts 7500 yazılımlarında x stream kod yok ki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri