Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/10 ÝlkÝlk 12345678910 SonSon
96 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Botech Piko 600 HD Plus V2.77 20.02.2019 Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý blade Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sn ustam bu cihazý tavsiyeniz üzerine n 11 den aldýk fun cam lý bu yazýlýmý 1-çok faydasý varmý
    2-flash belleklemi atacaðýz
    3-attýkdan sonra fabrika ayarlarýnamý döneceðiz
    4-ccc cam ve fun cam yenidenmi aktif edeceðiz
    5-internet baðlantýsýný yeniden mi yapacaðýz
    6-yazýlým haricinde SOFCAMIDA atacakmýyýz
    7-bu yazýlým fun cam kanallarý açmada bir önceki yazýlýma göre belirgin farký varmý
    cevabýnýzý bekliyorum
    saygýlar
    1-ip to sat özelliði diyelimki sen automoto kanalýný astradan izliyorsun sistem þifre deðiþtirdi iptosat özelliði oldugu için funcam þifreyi bulana kadar o kanalýn iptv üzerinden yayýnýný çekiyor ve sen kaldýðýn yerden yayýný izliyorsun ama iptosat özelliðini yani 2.77 yuklemezsen yayýný izleyemezsin
    2-yazýlým kanal listesi cccam satýrý vb. herþeyi cihaz usb ile algýlýyor normalde 600 hd plus yazýlýmý 2.70 tir ama ben onu modlayarak farklý uydunun yazýlýmýný 600 hd plus gibi yaptýðým için en güncel yazýlýmlarý dahil alabiliyor cihazdan online güncelle yaparsanýz 2.70 geri yükler onun için yazýlýmý usb den atmakta fayda var
    3-2.76 yüklü ise dönme deðilse fabrika ayarlarýna dönüþ yap cihazý tekrardan tarat
    4- fabrika yarlarýna girersen herþeryi baþtan yap
    5-fabrika ayarlarý yaparsan interneti gir
    6-network güncellemeden sw-canal list-*** indirebilirsiniz
    7-iptosat özelliði için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

botech 600 hd plus için xtream test çalýþmayanlar denesin

iptv.alkaicerteams.com

8080

Kaicer_UFq4i56w

wJZB1Ncl1R

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TÜRKÇE yayýn yapan kanallarý görebilirsiniz tüm dünya üzerinde

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar; cihazda uydu isimlerinde thor uydusu yok büyük harflerle eklediðimizde funcam server açmýyor ama þu þekilde eklersek funcam server açýyor kanal isimleri kýrmýzý renge dönüyor.
    eni uydu ekle +Ýsmini thor 0008 yaz batý yap kaydet

merhaba Baldemir ustam
    1-cihazda bende 8 uydu yükledim
    2-sat tuþuyla uydulara geçiyorum
    3-yanlýz tüm kanallar geliyor kanal taþýmada sorun oluyor
    4-sat tuþuyla seçtiðimiz uydunun kanallarý olmasý imkaný yokmu
    ayrýca
    uydu ekleden ve isim verme kýsmýndan thor 0008 (0.8W) yapýyorum ok yapýyorum uydu böýümünde thor 0008 (0.8W) (0W) gözüküyor (0W)nasýl sileriz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ekle dediðin gibi sil var uyduyu komple listeden siler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Funcam çalýþma yöntemi uydu derecesidir uydu ismini xxxx yapsanda derece 0.8w yaptýgýnda ordaki digispor larý çözer ama uydu ismini thor yazdýn derecesini 8w yaptýn çözmez funcam ile 0.8w derecesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Funcam çalýþma yöntemi uydu derecesidir uydu ismini xxxx yapsanda derece 0.8w yaptýgýnda ordaki digispor larý çözer ama uydu ismini thor yazdýn derecesini 8w yaptýn çözmez funcam ile 0.8w derecesi
    arkadaþým bilgine teþekkürler
    ancak
    1-uydu ekleye geliyorum ekle diyorum deðiþik yazýlar çýkýyor
    2-isim yaz geliyorum sarý tuþla uydu ekle tuþundan sonra çýkan yazýlarý siliyorum
    3-küçük harferle thor 0008(0.8w) yapýp ok lediðimde uydu listesinde
    thor 0008(0.8w) (0w) çýkýyor bu son çýkan (0w) isim yazarken gözükmüyor iþlem bitip ok leyince (0.8) den sonra (0w) gözüküyor
    arkadaþým kumanda ile menüden tek tek nasýl yapýlacaðýný yazarsan çok sevinirim (0w) çýkýnca büyük ihtimal thor uydusu aktif olmuyor
    AYRICA
    tüm kanal listesine ne diyorsun sat tuþuyla sade girdiðin uydunun listesini niçin göstermiyor tüm kanallara geçiyor
    cevabýnýzý bekliyorum
    saygýlarýmla

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý blade Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ancak
    2-isim yaz geliyorum sarý tuþla uydu ekle tuþundan sonra çýkan yazýlarý siliyorum
    thor 0008(0.8w) (0w) çýkýyor bu son çýkan (0w) isim yazarken gözükmüyor iþlem bitip ok leyince (0.8) den sonra (0w) gözüküyor
    arkadaþým kumanda ile menüden tek tek nasýl yapýlacaðýný yazarsan çok sevinirim (0w) çýkýnca büyük ihtimal thor uydusu aktif olmuyor
    AYRICA
    tüm kanal listesine ne diyorsun sat tuþuyla sade girdiðin uydunun listesini niçin göstermiyor tüm kanallara geçiyor
    cevabýnýzý bekliyorum
    saygýlarýmla
    Arkadaþým ilk mesajda Digiulama ait kanal listesi var sende hangi uydular varsa onlarý düzenle gerisini silersin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ancak
    AYRICA
    cevabýnýzý bekliyorum
    saygýlarýmla
    sat tuþuna bastýgýnda sadece o uydunun yayýnlarýný gösterir sat tuþuna bas farklý bir kanala bak sonra sat tuþuna bastýgýnda sadece o uydu olacak ben

bu kanal listesini indir yükle cihazýna hiç bir uydu ile uðraþma

1=turksat
    2=hotbird
    3=azerbeycan
    4=motorlu canak

benim gönderdiðim liste bu þekilde kendi listenizi ayarlayýp kullanmadýgýnýz uyduyu silebilirsiniz motor diseq 1.2 kapatýn eðer motorlu canak kullanmayacaksanýz funcam ile açan kanallar önde kendinize göre ayarlayýn kanal listenizi

Sayfa 4/10 ÝlkÝlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri