Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 10/10 ÝlkÝlk 12345678910
96 sonuçtan 91 ile 96 arasý

Konu: Botech Piko 600 HD Plus V2.77 20.02.2019 Yazýlýmý

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

7w OSN denedim ancak þifreleme sistemini bile tanýmadý.

Bulgariasat 1,9daki kanallar açýlýyor. Önceden cccam girmek gerekiyordu. Sanýrým onu halletmiþler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

osn lerde her kanal deðil bazýlarý açýk ama stabil deðil stabil olunca haber veririm
    ama
    starsat 8989 vega ve starsat 2090 vega yüklerseniz onda stabil kullanýlan cihazlarda þuan osn için deðiþiklik yok
    bugun verilen starsat 2.55 yazýlýmlarý yükleyin eðer dönüþüm yapan olduysa bende 7w çekmiyor çekmediði için yayýnlara bakamýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    osn lerde her kanal deðil bazýlarý açýk ama stabil deðil stabil olunca haber veririm
    ama
    starsat 8989 vega ve starsat 2090 vega yüklerseniz onda stabil kullanýlan cihazlarda þuan osn için deðiþiklik yok
    bugun verilen starsat 2.55 yazýlýmlarý yükleyin eðer dönüþüm yapan olduysa bende 7w çekmiyor çekmediði için yayýnlara bakamýyorum
    8989 ve 2090 ý yuklemek için iþlemci degýsmesý gereklimi.þu cýhazýn menusunu sevemedým gitti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cevo35 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    8989 ve 2090 ý yuklemek için iþlemci degýsmesý gereklimi.þu cýhazýn menusunu sevemedým gitti
    Evet gerekli yüklemeden yazýlýmý görmüyor cihaz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

flash deðiþcen iþlemciye gerek yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yeni konu burada

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sayfa 10/10 ÝlkÝlk 12345678910

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri