Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: İnternet'e yeni Kota sistemi geliyor!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn İnternet'e yeni Kota sistemi geliyor!

İnternet'e yeni Kota sistemi geliyor! (Türk Telekom’un Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun (BTK) onayına gönderdiği tarifeye göre, kullanıcıların kotalı internet paketi 1 Nisan'dan sonra aşım olması halinde kesilecek.)

2018 Yılından önce internet sözleşmesi yapan abonelere 1 Nisan 2019 tarihine kadar hızlarında hiçbir değişiklik olmayacak. Daha sonrasında Nisan ayının ilk haftası itibariyle internet paketlerinde "Kotasında Duran" sisteme geçirilecek. 2018 yılında hem fiyat artışından etkilenmeyen, hem de hızları yükselen bu kullanıcılar böylelikle kotalı paketlere geçirilmiş olacak. Bu noktada abonelere iki tane seçenek sunulacak. Ya kotalı olarak internetlerini kullanmaya devam edecekler, ya da Servis sağlayıcılarının önerdiği sınırsız paketlerden birine geçecekler.

Türk Telekom, internet servis sağlayıcı (İSS) şirketlere 'Al-Sat Paket/Tarife Revizyonu' başlığıyla yeni toptan fiyat listesini dün gönderdi. Eğer BTK bu listeyi onaylarsa, artık İSS'ler Türk Telekom'dan aldıkları toptan fiyata yüzde 5 Özel İletişim Vergisi ve yüzde 18 KDV koyarak, yeni fiyatlardan satışa başlayacak.

Türk Telekom'un listesinde toptan fiyatlar şöyle sıralanıyor: 8 Mpbs hızındaki internetin fiyatı 51.61, 16 Mpbs 59.52, 24 Mpbs 73, 35 Mpbs 99.60, 50 Mpbs 109.63, 100 Mpbs ise 146.30 TL.

Kaynak:Facebok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

31 mart seçiminin hemen ertesi günü zam...yani ben dereyi geçsemde geçmesemde seni bir güzel öpeceğim kardeşim demek....yaa arkadaş şu memlekette insanı insanca yaşatmayacaklar...ya git hırsız ol yada git üçkağıtçı dolandırıcı sahtekar ol diyorlar....insanları çok zorluyorlar,ALLAH vatandaşın yardımcısı olsun..
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GÖZLERİNİ TOPRAK DOYURSUN NE AÇ GÖZLÜ ADİ UCUBELER ÇIKTI BUNLAR YA ALLAH BUNLARIN BÜTÜN ÖLMÜŞLERİNİ CEHENNEME GÖNDERSİN CAYIR CAYIR YANSINLAR İNŞALLAH ALLAH BU DÜNYA DA BİZİM NEFES ALMAMIZI ENGELLEYENLERİN YEDİ CEDDİNİ GELECEKTEKİ NESİLLERİNİ KENDİLERİNİ VE ÖLMÜŞLERİNİ CEHHENNEMDE NEFESSİZ BIRAKSIN İNŞALLAH AMİN !!!

Kusura bakmayın büyük harflerle bilerek yazdım çünkü içimi dökmek zorundaydım.
    Konu viewerx tarafından (16-02-2019 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Turknet te akn ve sözleşme yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı viewerx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    GÖZLERİNİ TOPRAK DOYURSUN NE AÇ GÖZLÜ ADİ UCUBELER ÇIKTI BUNLAR YA ALLAH BUNLARIN BÜTÜN ÖLMÜŞLERİNİ CEHENNEME GÖNDERSİN CAYIR CAYIR YANSINLAR İNŞALLAH ALLAH BU DÜNYA DA BİZİM NEFES ALMAMIZI ENGELLEYENLERİN YEDİ CEDDİNİ GELECEKTEKİ NESİLLERİNİ KENDİLERİNİ VE ÖLMÜŞLERİNİ CEHHENNEMDE NEFESSİZ BIRAKSIN İNŞALLAH AMİN !!!

Kusura bakmayın büyük harflerle bilerek yazdım çünkü içimi dökmek zorundaydım.
    iyide kardeşim benim bu bedduan olurda tutmazsa döner geriye Allah korusun seni bulursa ne yapıcan o vakit ?

Haklısın ama bu şekilde gene de yakışmaz bize. Kal sağlıcakla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkese 1 nisan sürprizi yapılacak.
    31 marttan sonra nefes almaya ve s.çmaya da kota gelirse hiç şaşırmayacağım.
    biiip..! kotan doldu tak burnuna mandalı..!
    biiip..! kotan doldu çık tuvaletten len..!
    iyisi mi..? iran'da olduğu gibi interneti yasaklayın,olsun bitsin..!
    maalesef türkiye'deki vahşi kapitalizmin gözü de cebi de doymuyor bir türlü..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hakkımız olan hakkımızı elimizden gırtlağımızdan zorla asice alıyor. hakkımı helal etmiyorum. zehir zıkkım olun.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Türktelekom bu haberi yalanladı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri