Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bedelli Askerlikteki 21 Gün Sorunu Bitmek Bilmiyor !

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon8 Bedelli Askerlikteki 21 Gün Sorunu Bitmek Bilmiyor !

Bedellide mağdur olan 500 bin üzerindeki kişi twitter sosyal medya ve diğer iletişim kanallarından seslerini devlet büyüklerine duyurmaya çalışıyorlar. Bedelli askerlikteki 21 gün şartı hem devlete yük ve gereksiz masraf olduğunu hemde kendileri için ayrı bir masraf olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca, 21 gün bedelli eğitimini tamamlayanlarda durumdan şikayetçi ve kaldırılmasını talep ediyorlar. Tamamlayan gençlerden hiçbirisi eğitim görmediklerini acele bir biçimde yemin töreni hazırlıklarını yaptıklarını söylüyorlar. Kışlalardada bedelli askerlik sıkışıklık oluşturmuş durumda.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yaptıkları 21 gün askerlik e onada katlansınlar. Ben 15 ay askerlik yaptım bir gününe bile şikayet etmedim. Seslerini devlet büyüklerine duyurmaya çalışıyorlarmışta her gün zarar ediyorlarmışta 12 ay askerlik görevini yerine getiren karmı ediyormuş?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adam 21 günün pazarlığını yapıyor diğeride beka sorunu var diyor...yaa çıkar bir kararnama askere yanlız fakir çocukları alınır,zengin çocukları askerden muaftır de bitsin tantana...seçimden seçimede ülkede beka sorunu var dedinmide olay bitmiştir..gelsin çil çil oylar...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim iki oğlum da bedelli biri terhis oldu diğeri pazartesi birliğine teslim oldu 21 gün beni ben 20 ay yaptım müsaade edin o kadarda olsun en azından g3 ile eğitim yapıyorlar 3 mermi atıyorlar fakat bu gerekli bugün belki gerekli değil ama grrekmeyecek anlamında olamaz keşke düz hesap bir ay olsa idi ben böyle düşünüyorum hepinize saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

21 güne şikayet ediyorlar. ayıptır yahu ben 18 ay yaptım. emekliliğimdede askerlik borcum çıktı elime ne geçti kocaman bir sıfır. neye intazar ediyorsunuz yaw......
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri