Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Philips led smart tv lerde iptv UYGULAMASI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Philips led smart tv lerde iptv UYGULAMASI

Arkadaslar gerek samsung gerek lg gerek westel smart tv lerde iptv uygulaması varken kullanıcıları mutlu mutlu kullanırken biz philips smart led tv kullanıcıları böyle bir imkandan mahrum yaşıyoruz
    Biz philips led smart tv aldıgımıza pişman olmak istemiyoruz yetkililerden en kısa surede teknik testek bekliyoruz
    destek gelmesse madem smart özelligi hiç bir işe yaramıyor asla philips marka tv almlarını kimseye tavsiye etmiyoruz saygılarımla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

philips tv merkezini aradım biz iptv uygulamasını hicbir cihazımızda vermeyı düşünmüyoruz dediler ben yinede bir şikayet oluşturdum ilgilenmelerini istedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kullandığım bir marka fakat sizinde dediğiniz gibi iptv uygulamasının olmaması eksi tarafı...buda philips'in bundan sonraki enazından yurtiçi satışlarını etkiler...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kullandığım bir marka fakat sizinde dediğiniz gibi iptv uygulamasının olmaması eksi tarafı...buda philips'in bundan sonraki enazından yurtiçi satışlarını etkiler...
    iptv destegi vermezlerse asla kimseye almalarını tavsiye etmem
    neticede teknolojının gerısınde kaldılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın philips smart tv yetkılılerı ya smart tv uretmeyın yada adam gibi iptv uygulaması yukleyın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

philips smart tv lere iptv uygulaması istiyoruz aksi durumda philips firmasına boykot uyguluyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şikayet. coma şikayet yazısı yazdım işte aldıgım cevap:
    Değerli Müşterimiz,

Tüketici Danışma Merkezimize göndermiş olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz.

Şikayet Konusu : Gerek **, gerek**, gerekse ** Smart TV'lerde IP TV uygulaması var ve kullanıcıları mutlu mutlu kullanırken, biz Philips Smart LED TV kullanıcıları böyle bir imkandan mahrum yaşıyoruz. Biz Philips LED Smart TV aldığımıza pişman olmak istemiyoruz. Yetkililerden en kısa surede teknik destek bekliyoruz.

IP TV uygulama desteği gelmezse Philips TV'leri boykot ediyoruz. IP TV olmadan Smart özelliği hiçbir işe yaramıyor.

Belirtmiş olduğunuz model televizyonlarda app gallery içerisinde bulunan uygulamaları kullanabilirsiniz.Bunun haricinde dışarıdan uygulama yükleme işlemi yapılamamaktadır.

Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla
    Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
    0 850 222 44 66

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri