Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yabancı dizi tavsiyesi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Da Vinci's Demons

Bu diziyide izlemenizi öneririm. Da Vinci'nin hayatı anlatılmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bana zaman ayırdığınız ve önerileriniz için çok çok teşekkür ediyorum. hemen the 100 dizisine başlıyorum. saygılarımla aliharbiye.
    Alt yazılı izlerim derseniz Netflix şart değil, ama Netflix varsa onun tadı da başka oluyor tabii;
    Black list ve Arrow tavsiye ederim.
    Konu A.Bozoğlu tarafından (06-03-2019 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Alt yazılı izlerim derseniz Netflix şart değil, ama Netflix varsa onun tadı da başka oluyor tabii;
    Black list ve Arrow tavsiye ederim.

The 100 dizisini bitireyim bakarız dostum. tavsiyen ve zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar the black list dizisini bitirdim. gerçekten konu harikaydı. dizinin her bölümü mükemmel ne boş bir sahne nede boş bir kelime vardı. çok beyendi. 2 gündür da vinci demons izlemeye çalışıyorum boş yaa. beyenmedim. kehanet. film bir türlü başlamak nedir bilmedi, izlemeyi bıraktım. şimdi mr. robot izliyorum. bakalım eğer sarmasa bırakacam. inşallah dolu dolu bir dizi çıkar.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar mr robot dizisne başladım. 1 sezon 5. bölüme kadar izledim. beyenmedim konu çok basit gibi duruyor. film sahneleri ve konuşmalar birbirlerinden çok uzak. hasta olan bir bilgisayarcının siber saldırı koruma ve çete kurma gibi konu hakimdi, bence izlenecekler listesinde yeri olmayan bir diziydi. bıraktım. şimdi başkasına bakacam.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Young Sheldon izle üstad. eğlenceli bir dizi .
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Crossing Lines diziside sınfıta kaldı seneryo çok zayıf 1 bölimde katil henüz yakalanmadı. unuttuk zannettiler. dediğim gibi seneryo çok zayıf.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

the flash dizisi 1. sezon gerçekten güzeldi. 2. ve 3. sezon seneryoyu çok abarttılar. ve saçmalamaya başladılar. bıkkınlık vermeye başladı. akla abes seneyo yazılmış olup tam anlamıyla saçma sapan bir dizi haline geldi. izlemeyi kestim. arkadaşlar oyuncularıyla senyosuyla kalitesiyle çok kaliteli bir dizi izlemek istiyorum. ne tavsiye edersiniz.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    the flash dizisi 1. sezon gerçekten güzeldi. 2. ve 3. sezon seneryoyu çok abarttılar. ve saçmalamaya başladılar. bıkkınlık vermeye başladı. akla abes seneyo yazılmış olup tam anlamıyla saçma sapan bir dizi haline geldi. izlemeyi kestim. arkadaşlar oyuncularıyla senyosuyla kalitesiyle çok kaliteli bir dizi izlemek istiyorum. ne tavsiye edersiniz.
    GAME OF Thrones nasıl abi baktınmı bilim kurgu falan mı bu dizi
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Araştırdığm kadarıyla Game Of Thrones dizisinin türü, aksiyon, macera ve dramadır. yanii diziyi izlemedim, izlemek için tüm sezonlarını ve sezon bölümlerini aradım bulamadım. o yüzden izlemedim. şimdi yeni bir dizi bakacam. haberdar ederim. saygılarımla aliharbiye.
    THE WALKİNG DEAD sınıfta kaldı, seneryo iyi değil. oyuncular iyi değil. konu dağılımı hakim. seneryo hakimiyeti sıfır.
    Black Mirror seneryo yazarını hapise tıkamak gerek boş anlamsız gereksiz. absürd. ve yüz kızartıcı bir seneryo. sınıfta kaldı.
    Dexter hayal ürününden başka bir şey değil yaramaz. seneryo allak bullak. buda sınfta kaldı. Dr House diziside malesef çok iyi değil. hep aynı terane. başarılı olan bir doktorun sıradan basit bir yardım hayat hikayesini anlatıyor. Bitter daisies sıradan bir polisiye dizisi gerilim yok heyecan yok aksiyon yok. jandarma ajanları çok soğok. buda sınıfta kaldı. başka diziye bakacam.
    Süpernatural hep karanlık çekimler hakim hemde sıradışı hayaletler ve varlıklar. basit bir hikaye. buda sınıfta kaldı. iron fist 1. sezon bitmeden çuvalladı. boş gereksiz konuşmalar konu dağıldı. seneryo allak bullak. gereksiz ve anlamsız sahneler 1 sezon 6. diziye kadar iyi gidiyordu sonra can sıkmaya başladı. bıraktım.
    Konu aliharbiye tarafından (12-06-2019 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri