Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Yabancı dizi tavsiyesi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Daredevil 1.2. sezonlar güzeldi 3. sezon yaramaz konu dağıldı ne olduğunu anlayamadan konu ve film akışı 100/de bin değiştir. hep rüya. ve anılar. bıraktım izlenmez buda sınıfta kaldı. ya bir iey diyecem bu yabancı dizi kalitesini kim ayarlıyor merak ettim. aslında dizilerin kalitesini ayarlayanların kalitesini ölçmek gerek. ne gereksiz filmlere imza atmışlar... The Pushiner boş ve gereksiz konuşmalar. hayl dünyasına sürekli yolculuk sıktı. boş bir dizi. 1. sezon 2. bölümdden bıraktım. ben dolu dolu seneryo ve gereksi ne sahne nede boş konuşma izlemek istemiyorum. Arrow boş konuşma boş muhabbet. ve hayal ürünü 1. sezon 4. bölümde bıraktım. beş para etmez. Westworld seneryosuyla oyuncularıyla. muhabetiyle. ozellikle konu ve film akış sahnelere beş para etmez. tamamen zaman kaybı. 1. sezon 2. bölümde bıraktım. kimin ne yaptığı kim kime çalışıyor kimin görevi ne hiç bir şey aşikar değil film herşeyiyle tam bir muamma. film asıl konusundan çok uzakta kalmış. buda sınıfı geçmedi. Dogs of berlin filmi 1. sezon 2. bölümde konu dağıldı. eften püften senerya ve oyuncular hakim buda malesef beş para etmez. Minnight Texas konu ve film akışı bakımından iyiydi 2 sezonluk 9 bölümlük seri diziydi bir çok sahnede hata olmasına rağmen konu dağınıklığı olmadığı için beyendim. izledim boş zamanınnız varsa izleyin derim. fena değil. yanii kötü sayılmaz.
    Konu aliharbiye tarafından (26-06-2019 Saat 18:47 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lost 4 sezon 5. bölüm ve sonrası hayal sıkıcı saçma boş sahneler ve boş hayallerle dolu konuşmalar. tam bir saçmalık. adada kimin kalıp kimin gittiyi belli değil hayal ürünü olan ve asla asla gerçekte var olmayan ve olamıyacak. hayal gücü şimdiki zamanda olan jack veya herhangi biri başka bir zamanda başka bir yerde, sonra günümüz 2019 olan 1944 yılına giden ve 1944 yılında iken 2019 yılından tüyo alıp başka bir yaşama ve adrese gitmeler. uyduruk hikaye. resmen sallama. ne bu dünyada nede başka bir dünyada asla olmayacak ve gerçekleşmeyecek olan hayaller. artık çok sıkıcı ve anlamsız gelmeye başladı dayanamıyorum. bıraktım. vede hiç kimseye tavsiye edemiyeceğim bir film. adadadi gizemler çözülünce film tam bir saçmalığa dönüyor.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Six feet under

Kullanıcı Bilgi Menüsü

La casa De papel 3sezonuda bir çırpıda izledim, gayet güzeldi. 3.sezon ilk iki sezona göre durgun gibi geçsede ben beğendim.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri