Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yabancı dizi tavsiyesi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yabancı dizi tavsiyesi.

Merhaba saygı değer arkadaşlar. öncelikle konumun yeri burası değil, bundan dolayı özürdilerim. Tv'de Yeni Sezon Yabancı Dizileri bölümüne baktım, konu ekleyemedim, orada görüş yazılmıyor. yetkili arkadaşlar bunu hallederlerse çok memnun olurum. evet arkadaşlar. ben yabancı dizi olarak şemales ve lacasa de papel dizilerini izledim çokta sevdimde. seneryo sürprizlerle dolu olup, yaratıcılık vardı. ve neredeyse kusursuz seneryo işlenmiş. bana bu iki dizi dışında ne tavsiye edersiniz izleyeyim. ilginize şimdiden teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

game of thrones
    Vikings
    Narcos
    Breaking Bad
    Westworld
    Mayans M.C
    happy-
    prison break
    goldmaster sg2100 disegc motorlu 110 cm çanakla 90 East den 34.5 West kadar 46 adet uydu dreambox hd 800 se orijinal
    4 sabit antenle humax 5400 ze

Uydular.90.85.74.70.68.66.62.60.54.53/52.5/52.50.46.45.42.39.36.33.32.31.30.28.26.23.21.19.16.13.10.9.7.5.3.1.dogu
    34.30.22.20.15.14.8.7.4.3.01. batı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Netflix varsa bunu izle abi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Netflix varsa bunu izle abi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tamda bu diziyi önerecektim demek sende bunu izliyorsun. Çok sürükleyici bir dizi ama 5. sezon tam bir hayal kırıklığı oldu benim için. 5. sezon 1. bölüm ve sezon finali haricinde diğer bölümler vasattı. Narcos diziside on numara dizi tabi Pablo Escobar öldükten sonra 3. sezonu izlmedim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İzlediğim en iyi dizilerden. Muhakkak izleyin. Yalnızca internette.

Da Vinci's Demons

Leonardo Da Vinci'nin sır gibi saklanan gençliğinin konu alındığı dizide insanüstü zekaya sahip genç bir adam ile karşılaşıyoruz. 25 yaşında geleceği şekillendirmeye ve özgür kılmaya çalışan Leonardo; tarihi yalnızca gerçekleri örtbas etmek için kullananlara karşı, silah olarak sadece zekasını kullandığı bir savaş başlatıyor.

Tek başına mücadele verdiği bu savaşta aklını yitirmenin sınırlarına yaklaşırken gerçek ve yalan, geçmiş ve gelecek gibi olgular arasındaki çelişkileri çözmeye uğraşıyor.

Yapımcılığını Batman ve Blade serilerinden tanıdığımız David S. Goyer'ın üstlendiği dizide Tom Riley ve Laura Haddock başrollerde yer alıyor.
    Konu admo tarafından (24-02-2019 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Beğenirmisiniz bilmem ama ben size biraz eski biraz yeni dizileri önereceğim tabii çoğunun final verdiğini belirtmek isterim işte önerdiğim yabancı diziler;

1) Crossing Lines
    2) Fringe
    3) Hooten & The Lady
    4) Lucifer
    5) Mindhunter
    6) Mr. Robot
    7) Once Upon a Time
    8) Person of Interest
    9) Secret City
    10) Sherlock
    11) The Expanse
    12) The Following
    13) Westworld

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bana zaman ayırdığınız ve önerileriniz için çok çok teşekkür ediyorum. hemen the 100 dizisine başlıyorum. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. iş boşluğum olduğu zaman the 100 dizisini izlemeye çalışıyorum. dizide çok boş ve saçma olan sahneler var. ve çok fazla sorgulayan birisi olarak mantık aradığım zaman eksik yada yanlış bir şeylerin var olduğunu görüyorum. şimdi sezon 1 6 bölüme geldim. halen izlemeye devam ediyorum bakalım ilerde ne olacak. böyle bir dünya yok ya..... sadece hayal gücünden ibaret olan bir seneryo şimdilik.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ali abi sen mars 1 sezon mars 2 sezonu izle gerçegin birebir olacak seyler hem dizi hemde belgesel tadında 3 kez izledim cok guzel bir arada nat geoda olan deha yı izle einstein ın
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ali abi sen mars 1 sezon mars 2 sezonu izle gerçegin birebir olacak seyler hem dizi hemde belgesel tadında 3 kez izledim cok guzel bir arada nat geoda olan deha yı izle einstein ın

Tavsiye için çok teşekkür ederim... evet evet onu izlemiştim harika yaa. gelecekte kesinlikle olacak olan her şeyin hikayesi akademik olarak anlatılıyor. böyle bir şey olamaz. boş bir kelime boş bir sahne bile yok her kelimede mesaj ve öğreti var. tek kelişmeyle harika......Natgeo. mars ın 2kore versiyonuda var ama Natgeo gibi hiç değil. bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
    Şimdiye kadar izlediğim en güzel bölüm. 1. sezon 7. bölüm o neydi ya aman tanrım. çok duygulandım. çok ağladım. hele o sahne yokmu. oksijenimi eşime verin. ya şarışın erkek, kız çocuğu için kendini feda ediyor. harika bir eser daha iyiyye gidiyor. ve taşlar yavaş yavaş oturuyor. Teşekkürler arkadaşlar.
    Konu aliharbiye tarafından (03-03-2019 Saat 14:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazıya ekleme yazıldı.
    LEBEN ?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri