Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Hatay devlet diş hastahanesi. Vaka.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hatay devlet diş hastahanesi. Vaka.

Günaydın saygı değer arkadaşlar, dün dişim çok ağırdı, çürüme vardı. birde dolgu işi vardı. bende her ay haliyle bağ-kur'a aylık 760 tl yatırıyorum diye antakya devlet diş hastahanesine gidiyim dedim. gişeden giriş yaptım. 2. kata çıktım sıramı bekliyorum. 1 saat sonra sıra bana geldi dr çağırdı, neyin var dedi durum böyle dedim. tamam önce röntgen filmi çekelim dedi. tekrar aşağıya indim, röntgen sıramı bekledi 2 saat sonra geldi. röntgeni çektim dr'un yanına çıktım. tekrar ordada 1 saat sıra bekledim. dr çağırdı önce röntgene bakalım dedi. baktık bana dediği şu. antakya araştırma hastahanesine gidip dişini çektireceksin. sonra buraya tekrar geleceksin. dolguyu sonra yapacaz dedi. bende dr'a dedimki doktor bey çürüme en son dişte bari çürüyü alalım ağırmasın dedim, ağrıdan duramıyorum. ııı olmaz dedi bana. o dişi çekecen başka türlü olmaz diyor. peki yanındaki dolguyu yapalım ıı oda olmaz diyor. sen en iyisi ya dışarda özelde yaptır. yada araştırma hastahanesine git. bir dahada yanıma gelme dedi. niyeki böyle konuşuyorsunuz dedim. benim ödediğim vergiyle siz burada çalışıp maaş alıyorsunuz. başkalarına hizmet verdiğiniz gibi banada hizmet vermek zorundasınız dedim. ben buraya niye geldim o zaman neymiş orada cerrahi işlem yapamıyorlarmış. ya bende cerrahi işlem yok dedim bir küçük dolgu birde ufak bir dış diş çürümesi var dedim. madem çok biliyorsun sen yap dedi. sonrada beni kapı dışarı etti. bağırdı çaığırdı. defol git, çık dışarı bir daha yanıma gelme. küfür ettiyini duymadım. ama o doktora diyeceyim şu. o ve onun gibi doktorlara lanet olsun. yazıklar olsun. üstelik geçmişten tanıdığım bir doktordu. hiç yakıştıramadım. şimdi durun bakın bakalım ne oldu. araştırmaya gittim giriş yaptım, röntgene gönderdiler tekrar, röntgen çekildi. aşağı indim, sıra bekliyorum. doktormu değilmi bilmiyorum bir bayan efendi geldi, röntgeni inceleyip. bana çürük olan dişimi çektireceksem gün verecekler. bende dişimi çektirmek istemiyorum. dedim. çürük alınsın. dolgumu yapın gideyim dedim. hayır olmaz dedi. sana 1 temmuza gün verecem o zaman gelirsin bakarız dedi. ya nedir bu ya.... böyle işmi olur. bende bıraktım. çıktım iş yerime geldim. allah bu diş hastahanesinin yönetiminin belasını versin. toplam 10 dakikalık işim var. bütün günüm gitti, ve hiç bir şey yapmadılar. ey TC sağlık yetklilileri size sesleniyorum şu suriyelilere bakacağınız yerde. TÜRK toplumuyla ve sorunlarıyla ilgilenseniz. yazıklar olsun sizlere tessüf ediyorum. ne söyleyeceyimi ne yazacağımı bilmiyorum. YAZIKLAR OLSUN.
    Konu aliharbiye tarafından (26-02-2019 Saat 10:44 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

01 temmuza gunmu verdiler ala ala bune ya abi.Geçmiş olsun ali abi bu arada

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim. tekrar ağırısa bu sefer kesin özele giderim.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri