Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next 64 TANITIM+YORUMLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    işlemci ve flash nedir fiyatı nedir önemli olan bu
    İlerleyen zamanlarda açıklanır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazı olan dump çekip baksın yada yazılım varsa ben bakayım işlemciye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Cihazı olan dump çekip baksın yada yazılım varsa ben bakayım işlemciye

daha piyasada çok haraketlilik yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next 64

denizci56
    Cihazın boy:8.5 En:6.5 Kalınlık:1.5 cm.YouTube de kasma yok,video arama çok hızlı.Cihazı yaklaşık 4 saat dir voltajda tutuyorum aşırı ısınma diye bir şey yok.Şuan farklı 5 adet 5000 kanallı x panel yükledim sorun yok,Görüntü kaliteside bana göre çok iyi.
    Arkadaşlar,Cihaz henüz test aşamasında, daha sonra gerekli bilgiler verilecektir. Ben arkadaştan test için aldım ve test edip gördüklerimi paylaşıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nextin sitesine eklenmiş henüz satışta değil yakında satışa başlar hayırlısıyla.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Next 64 HD Serisi Özellikleri

DVB-S2/MPEG2/MPEG-4 H.264/AVC, Tam Uyumluluk
    Dijital Ses Çıkışı
    SPDIF Koaksial Çıkış , Optik SPDIF Dijital Ses Çıkışı
    Yazılım Güncelleme
    İnternetten Otomatik , USB Girişinden Yazılım ve Kanal Güncelleme
    Flash Bellek
    8 MB
    TV & Radyo Kanal Kapasitesi
    10000
    Video Çözünürlük Seçenekleri
    1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480
    Yeni Nesil İşlemci
    594MHz CPU
    DDR Bellek
    128 MB
    USB Wi-Fi /3G Modem Desteği
    3G USB Modem Desteği
    Diğer ÖZellikler 7601 WİFİ DESTEĞİ XtreamPanel YOUTUBE HAVA DURUMU FREE SHARE 1 YIL
    Altyazı ve Teletext Desteği , USB aygıt üzerinden TV kanallarını kayıt ve TimeShift fonksiyonları , HD&SD kanal ve medya içerikleri görüntüleme , Media Player ile Video ve Audio içerikleri oynatır ve farklı formatta resim dosyalarını destekler , Multifeed Desteği , Kullanılırken & Ayarlarken Süper Hızlı , HDMI Çıkış, Analog Çıkış (3 x RCA -CVBS, L, R Stereo Audio) , Çift USB 2.0 Giris ile Aynı Anda USB Wi-Fi (MT7601) Aygıt ve USB HDD Kullanımı , 16Bit HD Kalite Kullanıcı Arayüzü , Mini Tasarım ile 4-Digit LED Göstergeli IR Alıcı Modül Kullanımı
    İşletim Sistemi
    Konu Baldemir tarafından (06-03-2019 Saat 22:20 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

biz next 4K uydu alıcısını beklerken. 2000 serisinin makyajlı versiyonunu piyasaya sürüyo. 4K için artık next bir adım atsın. diğer markaların birçoğu piyasaya sürdü bile. ilkbaharda 4k satışa başlasın artık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2000 serisi için 4K bir cihaz gelse güzel olur ama bence gereksiz, 4K olarak TRT 4K dışında bir kanal yok, diğer uydulardada 10 taneyi geçmez. Uydu alıcının 4K olması yeterli değil tv'nin de 4K olması gerekiyor, Baktığınız zaman lcd yada led tv 4K destekli tv'lerin çoğu dahili uydu alıcılı ve bu tv'lerdeki dahili uydu alıcılarında 4K desteği mevcut.

Kullandığım tv 4K ve dahili uydu alıcısı 4K destekliyor, ama ben harici full hd uydu alıcı kullanıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next64 e h265 ve yakın zamanda kullanıma sunulacak h266 codec desteği gelir mi donanım bunun için uygun mudur?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

S.a iyi günler bulunduğum yerde çanak kullanma durumum yok. Bu platformda bulunan Free İPTV kanalları için bu modeli almak istiyorum cihaza direk m3u dosyası atabiliyormuyuz? mac adresi veya url yayınlarda sıkıntı olacağı malum 10.000 kanal sınırı olduğu için. (kendim bulduğum iptv leri düzenleyip cihaza atabilirmiyim? ben sadece ücretsiz ulusal kanalları tv de internetten izlemek için alacam. tv akıllı değil.)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yerol Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    S.a iyi günler bulunduğum yerde çanak kullanma durumum yok. Bu platformda bulunan Free İPTV kanalları için bu modeli almak istiyorum cihaza direk m3u dosyası atabiliyormuyuz? mac adresi veya url yayınlarda sıkıntı olacağı malum 10.000 kanal sınırı olduğu için. (kendim bulduğum iptv leri düzenleyip cihaza atabilirmiyim? ben sadece ücretsiz ulusal kanalları tv de internetten izlemek için alacam. tv akıllı değil.)
    Kullanıcı M3U dosyasını cihaza USB ile atabilirsiniz. Hatta İnternetten M3U yönlendirme de yapılıyor. Şöyle ki, Joker uygulamasına girip herhangi bir hostingten M3U url'sini servere bilgisayar üzerinden atarak, kanalları yükleyebilirsiniz. Böylece USB ile uğraşmadan direkt bilgisayar üzerinden kanallar cihaza eklenir.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri