Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Next 64 TANITIM+YORUMLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sezgin 01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullanıcı M3U dosyasını cihaza USB ile atabilirsiniz. Hatta İnternetten M3U yönlendirme de yapılıyor. Şöyle ki, Joker uygulamasına girip herhangi bir hostingten M3U url'sini servere bilgisayar üzerinden atarak, kanalları yükleyebilirsiniz. Böylece USB ile uğraşmadan direkt bilgisayar üzerinden kanallar cihaza eklenir.
    teşekkürler cevabınız için... 20.000 kanallı bir iptv yi düzenleyip kanal sayısını azalttıktan sonra usb ilede atabilirim olarak anladım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yerol Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler cevabınız için... 20.000 kanallı bir iptv yi düzenleyip kanal sayısını azalttıktan sonra usb ilede atabilirim olarak anladım.
    Atabilirsiniz, sorun olmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next64 iptv nasıl yüklerim.... resimli açıklama yapan olursa sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 6831 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Next64 iptv nasıl yüklerim.... resimli açıklama yapan olursa sevinirim
    Hazırladığınız M3U dosyasını USB diske atın. Daha sonra cihaza takın. Kumandadan IPTV tuşuna basıp Free IPTV bölümüne gelin. Sat tuşuna basarak Kullanıcı IPTV kısmını seçin. Mavi tuş ile USB'den Liste Yükle seçeneğini seçin. Kanallar cihaza eklenmiş olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kendi hazırladığım m3u listesini yükleyemiyorm. Neden ?
    örnek yükleme adresim

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

içeriği

#EXTM3U

#EXTINF:-1, TRT 1

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selamlar arkadaşlar. yeni konu açmamak için buraya yazıyorum. NEXT 64 cihazlarda JET TV uygulaması bende çalışmaz oldu sizlerde durum nedir kısacık bir bilgi verirseniz çok memnun olurum. cihaza son 2024 yazılımını yükledi sorun çözülmedi. teşekkürler...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri