Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Next 64 TANITIM+YORUMLAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    iþlemci ve flash nedir fiyatý nedir önemli olan bu
    Ýlerleyen zamanlarda açýklanýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazý olan dump çekip baksýn yada yazýlým varsa ben bakayým iþlemciye

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Digiulama Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Cihazý olan dump çekip baksýn yada yazýlým varsa ben bakayým iþlemciye

daha piyasada çok haraketlilik yok

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next 64

denizci56
    Cihazýn boy:8.5 En:6.5 Kalýnlýk:1.5 cm.YouTube de kasma yok,video arama çok hýzlý.Cihazý yaklaþýk 4 saat dir voltajda tutuyorum aþýrý ýsýnma diye bir þey yok.Þuan farklý 5 adet 5000 kanallý x panel yükledim sorun yok,Görüntü kaliteside bana göre çok iyi.
    Arkadaþlar,Cihaz henüz test aþamasýnda, daha sonra gerekli bilgiler verilecektir. Ben arkadaþtan test için aldým ve test edip gördüklerimi paylaþýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Nextin sitesine eklenmiþ henüz satýþta deðil yakýnda satýþa baþlar hayýrlýsýyla.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Next 64 HD Serisi Özellikleri

DVB-S2/MPEG2/MPEG-4 H.264/AVC, Tam Uyumluluk
    Dijital Ses Çýkýþý
    SPDIF Koaksial Çýkýþ , Optik SPDIF Dijital Ses Çýkýþý
    Yazýlým Güncelleme
    Ýnternetten Otomatik , USB Giriþinden Yazýlým ve Kanal Güncelleme
    Flash Bellek
    8 MB
    TV & Radyo Kanal Kapasitesi
    10000
    Video Çözünürlük Seçenekleri
    1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720, 720x480
    Yeni Nesil Ýþlemci
    594MHz CPU
    DDR Bellek
    128 MB
    USB Wi-Fi /3G Modem Desteði
    3G USB Modem Desteði
    Diðer ÖZellikler 7601 WÝFÝ DESTEÐÝ XtreamPanel YOUTUBE HAVA DURUMU FREE SHARE 1 YIL
    Altyazý ve Teletext Desteði , USB aygýt üzerinden TV kanallarýný kayýt ve TimeShift fonksiyonlarý , HD&SD kanal ve medya içerikleri görüntüleme , Media Player ile Video ve Audio içerikleri oynatýr ve farklý formatta resim dosyalarýný destekler , Multifeed Desteði , Kullanýlýrken & Ayarlarken Süper Hýzlý , HDMI Çýkýþ, Analog Çýkýþ (3 x RCA -CVBS, L, R Stereo Audio) , Çift USB 2.0 Giris ile Ayný Anda USB Wi-Fi (MT7601) Aygýt ve USB HDD Kullanýmý , 16Bit HD Kalite Kullanýcý Arayüzü , Mini Tasarým ile 4-Digit LED Göstergeli IR Alýcý Modül Kullanýmý
    Ýþletim Sistemi
    Konu Baldemir tarafýndan (06-03-2019 Saat 22:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

biz next 4K uydu alýcýsýný beklerken. 2000 serisinin makyajlý versiyonunu piyasaya sürüyo. 4K için artýk next bir adým atsýn. diðer markalarýn birçoðu piyasaya sürdü bile. ilkbaharda 4k satýþa baþlasýn artýk.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2000 serisi için 4K bir cihaz gelse güzel olur ama bence gereksiz, 4K olarak TRT 4K dýþýnda bir kanal yok, diðer uydulardada 10 taneyi geçmez. Uydu alýcýnýn 4K olmasý yeterli deðil tv'nin de 4K olmasý gerekiyor, Baktýðýnýz zaman lcd yada led tv 4K destekli tv'lerin çoðu dahili uydu alýcýlý ve bu tv'lerdeki dahili uydu alýcýlarýnda 4K desteði mevcut.

Kullandýðým tv 4K ve dahili uydu alýcýsý 4K destekliyor, ama ben harici full hd uydu alýcý kullanýyorum.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next64 e h265 ve yakýn zamanda kullanýma sunulacak h266 codec desteði gelir mi donaným bunun için uygun mudur?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

S.a iyi günler bulunduðum yerde çanak kullanma durumum yok. Bu platformda bulunan Free ÝPTV kanallarý için bu modeli almak istiyorum cihaza direk m3u dosyasý atabiliyormuyuz? mac adresi veya url yayýnlarda sýkýntý olacaðý malum 10.000 kanal sýnýrý olduðu için. (kendim bulduðum iptv leri düzenleyip cihaza atabilirmiyim? ben sadece ücretsiz ulusal kanallarý tv de internetten izlemek için alacam. tv akýllý deðil.)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yerol Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    S.a iyi günler bulunduðum yerde çanak kullanma durumum yok. Bu platformda bulunan Free ÝPTV kanallarý için bu modeli almak istiyorum cihaza direk m3u dosyasý atabiliyormuyuz? mac adresi veya url yayýnlarda sýkýntý olacaðý malum 10.000 kanal sýnýrý olduðu için. (kendim bulduðum iptv leri düzenleyip cihaza atabilirmiyim? ben sadece ücretsiz ulusal kanallarý tv de internetten izlemek için alacam. tv akýllý deðil.)
    Kullanýcý M3U dosyasýný cihaza USB ile atabilirsiniz. Hatta Ýnternetten M3U yönlendirme de yapýlýyor. Þöyle ki, Joker uygulamasýna girip herhangi bir hostingten M3U url'sini servere bilgisayar üzerinden atarak, kanallarý yükleyebilirsiniz. Böylece USB ile uðraþmadan direkt bilgisayar üzerinden kanallar cihaza eklenir.

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri