Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Opera, Android telefonlara VPN hizmetini FREE(Ücretsiz) getiriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fun 001 Opera, Android telefonlara VPN hizmetini FREE(Ücretsiz) getiriyor

Yasaklı sitelere girişte önemli rol oynayan VPN,Son günlerde birçok yerde duyduğumuz kullanıcı gizliliği ve verilerin çalınması söz konusu olduğunda, internette dolaşırken gizliliği korumak oldukça önemli bir hale geldi. Bu nedenle VPN hizmetleri, söz konusu gizliliği koruma yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

Opera, yıllardır masaüstü uygulamasında sağladığı ücretsiz ve sınırsız VPN hizmetini,*Andoid uygulamasına getirmeye hazırlanıyor.

SINIRSIZ VE ÜCRETSİZ VPN HİZMETİ

Bir süredir Opera‘nın masaüstü tarayıcısında mevcut olan ücretsiz VPN özelliği, şimdi de Opera’nın android uygulamasına geliyor. Piyasada bulunan diğer VPN hizmetlerinden farklı olarak Opera’nın VPN hizmeti, tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak karşımıza çıkıyor.

Bir süredir beta aşamasında olan Opera’nın Android için VPN hizmeti, çeşitli testlerden geçtikten sonra artık Android kullanıcıları için yayınlanmaya hazır hale geldi.

Opera’nın VPN hizmetini kullanabilmeniz için herhangi bir oturum açmanız gerekmeyecek. Şirket, bu nedenle kullanıcıların verilerinin kaydedilmeyeceğini belirtiyor.

Opera VPN özelliği, uygulamanın son sürümü ile kullanıcılarla buluşacak. Şu anda dünya genelinde dağıtılmaya başlayan Opera’nın son güncellemesi, yavaş yavaş bütün ülkelerde yayınlanacak.

Kaynak:ENSONHABER
    Konu Simba tarafından (26-03-2019 Saat 01:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben ınternete telefonun google bolumunden gırıyorum.operadan gırersek baska bır artısı olurmu.vpn harıcınde.
    Konu cevo35 tarafından (25-03-2019 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben ınternete telefonun google bolumunden gırıyorum.operadan gırersek baska bır artısı olurmu.vpn harıcınde.
    Yasaklı sitelere giriyor opera ile ben bilgisayarda opera kullanıyorum vpn die adres cubugunda kutu var işaretleyince vpn acılıyor yasaklı sitelere dns siz olarak giriyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bende kullanıyorum oprayı cok guzel çalışıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri