Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: BOTECH 600 HD PLUS to MATRiX BURGER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sadece aliexpresten üzerinden getirebilirsin istanbulun tüm elektronikçilerini gezdim yok

RS (istanbul) sayfasında var ama temin için 4-6 gün falan diyor, ayrıca entegreyi tam tanımlamıyor. Çekimser kaldım.

Arkadaşım hafta içi elime sipariş ettiğim 8mb olanlar ulaşacak ama 16 mb olanı daha yeni şipariş ettim anca 1 aya gelir. Ülkemizde bulabilsek iyi olacaktı.

600z cihazımın yanına bu dönüşümle uğraşmak için yeni bir tanede 600 hd plus ve akıllı kumanda aldım. Hazırlık aşamasındayım.

Matrix burger hd yazılım için *** editor programı var. İndirme için facebook endonazyalı guruba yönlendiriyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

16 mb lik flas model nosunu ve gerekli flash dump dosyasi ile burger yazilimini sunacak bir hayir sever yokmu

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

matrix big burger bunu yüklüceniz dikkat edin farklı olanıda var orda endonazyalılar 2 yazılım veriyor
    matrix sinema bunda önceden auto vardı şuan en son durum hakkımda bilgim yok deneyin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    matrix big burger bunu yüklüceniz dikkat edin farklı olanıda var orda endonazyalılar 2 yazılım veriyor
    matrix sinema bunda önceden auto vardı şuan en son durum hakkımda bilgim yok deneyin

MXIC MX
    25L6406E
    M2I-126
    7A435200

Usta bu yukarıda yazdığım chipler geldi, 8mb bu iş görürmü ?
    Ayrıca 128 ve 512 liklerden sipariş ettim 128 lik bir ayı bulur gelmesi. İyi uğraş çıkıyor, yeni birşeyler öğreniyoruz sayende.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Olur Endonezya tarafı genelde tandberg auto veriyor yazılım
    Agustos 2018 vardı bende subat 2019 açmıyordu
    Tandberg v2 yazanları deneyin ağırlıklı
    8mb Flash olur bu yazılım için ama 30 dk zor buluyor şifreyi ama 16 lık flashta 5 dk buluyor aradaki fark ondan MHZ hızı var büyük ihtimalle ondan fark ediyordur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Olur Endonezya tarafı genelde tandberg auto veriyor yazılım
    Agustos 2018 vardı bende subat 2019 açmıyordu
    Tandberg v2 yazanları deneyin ağırlıklı
    8mb Flash olur bu yazılım için ama 30 dk zor buluyor şifreyi ama 16 lık flashta 5 dk buluyor aradaki fark ondan MHZ hızı var büyük ihtimalle ondan fark ediyordur

Eyvallah usta. Ben cihazın birini bozdum galiba açılmıyor. CH341A programcımda geldi cihazın üzerinden flashın dosyasının yedeğini aldım. Cihaza 8 mb chip taktım ama açılış yapmadı. Yeni bir cihaz daha sipariş verdim. Seri porttan mı 'GXDownloader_boot' ile yüklemeliyim yoksa ch341 ile yükleyip cihaza takmalıyım. Digitus USB to RS 232 çeviriciye taktığım dişi soketin 2-3-5 uçlarını cihazın seri portuna aynı sıra ile takılan balantıyı da hazırladım.

Galiba programlarken hata yapıyorum. Youtube a programlama ile ilgili bir video yapsan süper olurdu.

Kendi adıma söylüyorum. İzinden gelirken bozup bozup çöpe az atardık. Eskiden ne uğraşırdık plaketten pic16f84 24c16 larla programlarken.
    Konu Alperentoy tarafından (09-05-2019 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

8mb lık flash değiştikten soNRA RS232 İLE DUMP ATACAKSIN YOKSA KESİNLİKLE FLASH DEĞİŞTİKTEN SONRA CİHAZ AÇILMAZ

şu şekil düşün bilgisayar aldın hardisk yandı değiştirdin açılmadı format atman gerekir buda aynı flash değişince açılcak die birşey yok

flash değişimden sonra mutlaka DUMP ATILACAK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dump bulabilsem denicemde birturlu bulamiyorum nereden indiriyorsunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangi dump arıyorsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Matrix burger hocam denemek istiyorum

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri