Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
22 sonuçtan 21 ile 22 arası

Konu: BOTECH 600 HD PLUS to MATRiX BURGER

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    8mb lık flash değiştikten soNRA RS232 İLE DUMP ATACAKSIN YOKSA KESİNLİKLE FLASH DEĞİŞTİKTEN SONRA CİHAZ AÇILMAZ

şu şekil düşün bilgisayar aldın hardisk yandı değiştirdin açılmadı format atman gerekir buda aynı flash değişince açılcak die birşey yok

flash değişimden sonra mutlaka DUMP ATILACAK

Sağolasın usta, ben bir cihazı çöpe attım, ch341 mandallı soketini doğru takamadım sanırım, Yeni cihaz getirttim. Eski cihazın funcamini aktif etmemiştim. 4mb flashın da yedeğini almıştım seri nosuda duruyor. Kullanma imkanı olurmu acaba. Birde Kullandığın direk cihaz ile PC ye takılan kablo bağlantı şemasını verirmisin. Nette 2 farklı şema var biri soldan sağa 235 diğerinde 325 diye en sağ 5 numara görünüyor. 235 le haberleşmedi bende pc de 325 ile de hata verdi. Windows sürümü yada dosyaların yeri önemli ? Bu yükleme programıyla dump alabiliyormuyuz. Ben alamadım. Anca ch341A ile alabiliyorum. Sorular çok amatör oldu ama bu marka cihaz konusunda yeniyim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Digiulama Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    8mb lık flash değiştikten soNRA RS232 İLE DUMP ATACAKSIN YOKSA KESİNLİKLE FLASH DEĞİŞTİKTEN SONRA CİHAZ AÇILMAZ

şu şekil düşün bilgisayar aldın hardisk yandı değiştirdin açılmadı format atman gerekir buda aynı flash değişince açılcak die birşey yok

flash değişimden sonra mutlaka DUMP ATILACAK

Eyvallah usta sonunda başardım. Bozuk dediğim cihazda bu nedenle açılmıyormuş. Sayende o da çalıştı. Senin nette verdiğin dumplarla geri dödü. Paylaştığın eline koluna sağlık. Benim kablo sorunluymuş. Senin yayınladığın bir resme göre düzenledim sorunsuz oldu.

Çoğu yazlılım firmware ve usbden yüklemeli. Bunları seri porttan atacak şekle dump file gibi dönüştürebiliyormuyuz. Yada dönüşüm yaparken nasıl yükleyeceğiz. 8 mb a matrix cinema yazılımını yükledim ama siyah ekran boot logo bile çıkmadı. Senin dump file ı paylaşırmısın...
    Konu Alperentoy tarafından (12-05-2019 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri