Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Uydu görüntüsünü diğer odalara nasıl verebilirim?

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Pasilobus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam 3 odaya yayın yaparım ama birisi önemli değil 2 odada olabilir dediğiniz de mantıklı..
    peki kaç para tutar bu 4 lü lnb?
    teşekkürler

Buradan bakabilirsin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ben sana başka bir yol göstereyim.resiverin arkasındaki rf anten çıkışını bir dağıtıcı ile diger odalara dağıt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kıymet alan gözün üç ayagına lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taşıdığın tv nin yanına çek aldığın üç ayaklı gözü bu çektiğin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceğini anlamak istersen önce o resivere bagladığın kabloyu kısa tutup gözü lehimleyerek vede bacakları değiştirerek kumandanın çalıştığını gör doğru uçları markaladıktan sonra o istediğin odaya git ve uçları bağla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel bağlayabilirsin ondan sonra uyduna istediğin odadan kumanda edeip kanal değiştirme dahil her işlemi yapabilirsin kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı onder Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım ben sana başka bir yol göstereyim.resiverin arkasındaki rf anten çıkışını bir dağıtıcı ile diger odalara dağıt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kıymet alan gözün üç ayagına lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taşıdığın tv nin yanına çek aldığın üç ayaklı gözü bu çektiğin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceğini anlamak istersen önce o resivere bagladığın kabloyu kısa tutup gözü lehimleyerek vede bacakları değiştirerek kumandanın çalıştığını gör doğru uçları markaladıktan sonra o istediğin odaya git ve uçları bağla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel bağlayabilirsin ondan sonra uyduna istediğin odadan kumanda edeip kanal değiştirme dahil her işlemi yapabilirsin kolay gelsin
    baba sen ne yaptımn yaa valla helal olsun işi çözmüşsün bunun seri üretimine geçelim seninle talep çok olur valla teşekkürler fikir için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaşım ben bu sistemi yıllardır evimde kullanıyorum bu yeni birşeydeğil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı onder Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok süpersin ustam valla gerçekten şöyle bir düşündümde ben pek yapamam galiba????
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

alacagın alıcı göz kullandıgın rısıvırda kullanılan göz olmalı yoksa çalışmayabilir bilgin olsun kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kablolu uzaktan kumanda

bu işin maliyeti 5 ytl civarında konuyu bilmeyen arkadaşlarla paylaşayım dedim..Yaklaşık her tip resivere uyan gözün üzerindeki etiket bilgisini vermek istiyorum istanbul karaköy veya selanik pasajında bulabilirsiniz fiyatı 1-1.5 ytl arasında değişiyor.yukarıda anlattığım gibi üç uçlu telefon kablosunu önce kısa lehimleyip uçları değiştirerek kumandanızın çalıştığını görün.malzemenin etiket bilgileri şöyle TK69 906 TSOP 1736

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu işin maliyeti 5 ytl civarında konuyu bilmeyen arkadaşlarla paylaşayım dedim..Yaklaşık her tip resivere uyan gözün üzerindeki etiket bilgisini vermek istiyorum istanbul karaköy veya selanik pasajında bulabilirsiniz fiyatı 1-1.5 ytl arasında değişiyor.yukarıda anlattığım gibi üç uçlu telefon kablosunu önce kısa lehimleyip uçları değiştirerek kumandanızın çalıştığını görün.malzemenin etiket bilgileri şöyle TK69 906 TSOP 1736
    Süpersin hocam ya, sen bu işi çözmüşsün

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hepinize teşekkürler arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Pasilobus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar uydu salonda kurulu reciver tarafından tv de izleniyor fakat ben diğer odalardaki tv dede izlemek istiyorum ne yapmam gerekiyor?

düğer odalarda çekili bir sürü kablo var uydudan gelen bir kablo var o sadece tv tarafındaki prize gidiyor hepsine verebilirmiyim görüntüyü?
    kardeş bu yukarda anlatılanların hiç birisi ile uğraşamam bana daha orjinal bir şey lazım dersen buyur bunu al ne ortada kablo patırtısı nede başka bir şey biraz fiyatlı ama değer ben şahsen kullanıyorum ve çok memnunum...
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri