Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Uydu görüntüsünü diğer odalara nasıl verebilirim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ercanakman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş bu yukarda anlatılanların hiç birisi ile uğraşamam bana daha orjinal bir şey lazım dersen buyur bunu al ne ortada kablo patırtısı nede başka bir şey biraz fiyatlı ama değer ben şahsen kullanıyorum ve çok memnunum...
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya dostum aynısı hama olarak bende var fakat kullanamıyorum odaların arası uzak oldugu için kabul etmiyor görüntü vermiyor senim odaların arası mesafesi nekadar?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum merkezi lnb al 30 odaya kadar verebilirsin al birini devam et yorma kendini..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Pasilobus Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya dostum aynısı hama olarak bende var fakat kullanamıyorum odaların arası uzak oldugu için kabul etmiyor görüntü vermiyor senim odaların arası mesafesi nekadar?
    arkadaşım bende aslında hama yok sadece o anda arkadaşa bilgi oldun diye onun buldum koydum ben evimde next kullanıyorum botec marka ve inan bana çok memnunun benim evim 145 m2 ve salonla yayını aldığım ada arası en az 25metre ama hamaların sadece ve sadece orjinal alman malı olanlarının çok iyi olduğunu biliyorum bu teknosada satılanlar md china ve ben çin malına güvenmem.
    he birde hem vericiyi hemde alıcıyı insan boyunun üzerinde bir yere konuşlandır o zaman görüntülerde ne parazit nede başka bir şey olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ercanakman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım bende aslında hama yok sadece o anda arkadaşa bilgi oldun diye onun buldum koydum ben evimde next kullanıyorum botec marka ve inan bana çok memnunun benim evim 145 m2 ve salonla yayını aldığım ada arası en az 25metre ama hamaların sadece ve sadece orjinal alman malı olanlarının çok iyi olduğunu biliyorum bu teknosada satılanlar md china ve ben çin malına güvenmem.
    he birde hem vericiyi hemde alıcıyı insan boyunun üzerinde bir yere konuşlandır o zaman görüntülerde ne parazit nede başka bir şey olur.
    çok ilginç bendede var hama ve gerçekten hiç kullanamadım ve birsürü para verdim 110 ytl falandı bende kullanamıyorum çekmiyor
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok ilginç bendede var hama ve gerçekten hiç kullanamadım ve birsürü para verdim 110 ytl falandı bende kullanamıyorum çekmiyor
    Sizlere genede ayni öneriyi yapacağım.Benim yukarıda anlattığım kablolu sistemi kurarsanız kesinlikle çok memnun kalacaksınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon10

kendi makinemde birşey denedim onunla izleyebiliryom

2 tane makinem var
    biri taplin
    biri de west sat
    taplin i oturma odasına koydum west satıda yatak odasına koydum..tek lnb ile ikisinide seyredebiliyorum..
    lnb den aldığım ilk kabloyu tapline baplıyorum..sonradan taplinde ikinci tunerinden de westsatın arkasındaki giriş yerine ayrı bir kablo uzatıp takıyorum...sonrada paşa paşa seyredebiliyorum
    bu arada sakıncası varmı bilemiyorum fakat şuana kadar no problem
    Konu DJ VoLkAn tarafından (12-02-2007 Saat 01:25 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı DJ VoLkAn Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kendi makinemde birşey denedim onunla izleyebiliryom

2 tane makinem var
    biri taplin
    biri de west sat
    taplin i oturma odasına koydum west satıda yatak odasına koydum..tek lnb ile ikisinide seyredebiliyorum..
    lnb den aldığım ilk kabloyu tapline baplıyorum..sonradan taplinde ikinci tunerinden de westsatın arkasındaki giriş yerine ayrı bir kablo uzatıp takıyorum...sonrada paşa paşa seyredebiliyorum
    bu arada sakıncası varmı bilemiyorum fakat şuana kadar no problem
    yok usta ben kablo çekmek istemiyorum çok hoş olmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı onder Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım ben sana başka bir yol göstereyim.resiverin arkasındaki rf anten çıkışını bir dağıtıcı ile diger odalara dağıt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kıymet alan gözün üç ayagına lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taşıdığın tv nin yanına çek aldığın üç ayaklı gözü bu çektiğin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceğini anlamak istersen önce o resivere bagladığın kabloyu kısa tutup gözü lehimleyerek vede bacakları değiştirerek kumandanın çalıştığını gör doğru uçları markaladıktan sonra o istediğin odaya git ve uçları bağla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel bağlayabilirsin ondan sonra uyduna istediğin odadan kumanda edeip kanal değiştirme dahil her işlemi yapabilirsin kolay gelsin

Bunu bir polis arkadaşimda yapmişti gerçekten güzel fikir ama sağlam bir iş değil..cihazın garantiden düşer.bir sorun yaşarsın çok uğraşirsin.eyer biraz paran varsa 4 çıkışlı lnb tak 3 veya 4 tane cihaz al özel odana güzel bir cihaz alırsın ama o bur odalarada fta cihaz alırsın ucuz cihazlardan alırsın çoçuklarda yengede kendinde bağimsiz izlersin ben kendi evimde oyle bir sistem yapmişim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uzman_elhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bunu bir polis arkadaşimda yapmişti gerçekten güzel fikir ama sağlam bir iş değil..cihazın garantiden düşer.bir sorun yaşarsın çok uğraşirsin.eyer biraz paran varsa 4 çıkışlı lnb tak 3 veya 4 tane cihaz al özel odana güzel bir cihaz alırsın ama o bur odalarada fta cihaz alırsın ucuz cihazlardan alırsın çoçuklarda yengede kendinde bağimsiz izlersin ben kendi evimde oyle bir sistem yapmişim...
    usta galiba bende oyle yapacagım..
    bu 5 çıkışlı lnb fiyatları nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeşim sana kablosuz link göndereyim aynı apartmanın içinde 50 tane tv izleyebilirsin yalnız sadece görüntü taşırrrr kumanda taşımazz fiyatıda çok ucuz istersen irtibata geçebilirizzz iyi çalışmlarrr

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri