Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Uydu görüntüsünü diðer odalara nasýl verebilirim?

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Pasilobus Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam 3 odaya yayýn yaparým ama birisi önemli deðil 2 odada olabilir dediðiniz de mantýklý..
    peki kaç para tutar bu 4 lü lnb?
    teþekkürler

Buradan bakabilirsin

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaşım ben sana başka bir yol göstereyim.resiverin arkasındaki rf anten çıkışını bir dağıtıcı ile diger odalara dağıt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kıymet alan gözün üç ayagına lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taşıdığın tv nin yanına çek aldığın üç ayaklı gözü bu çektiğin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceğini anlamak istersen önce o resivere bagladığın kabloyu kısa tutup gözü lehimleyerek vede bacakları değiştirerek kumandanın çalıştığını gör doğru uçları markaladıktan sonra o istediğin odaya git ve uçları bağla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel bağlayabilirsin ondan sonra uyduna istediğin odadan kumanda edeip kanal değiştirme dahil her işlemi yapabilirsin kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý onder Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým ben sana baþka bir yol göstereyim.resiverin arkasýndaki rf anten çýkýþýný bir daðýtýcý ile diger odalara daðýt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kýymet alan gözün üç ayagýna lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taþýdýðýn tv nin yanýna çek aldýðýn üç ayaklý gözü bu çektiðin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceðini anlamak istersen önce o resivere bagladýðýn kabloyu kýsa tutup gözü lehimleyerek vede bacaklarý deðiþtirerek kumandanýn çalýþtýðýný gör doðru uçlarý markaladýktan sonra o istediðin odaya git ve uçlarý baðla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel baðlayabilirsin ondan sonra uyduna istediðin odadan kumanda edeip kanal deðiþtirme dahil her iþlemi yapabilirsin kolay gelsin
    baba sen ne yaptýmn yaa valla helal olsun iþi çözmüþsün bunun seri üretimine geçelim seninle talep çok olur valla teþekkürler fikir için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet arkadaşım ben bu sistemi yıllardır evimde kullanıyorum bu yeni birşeydeğil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý onder Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým ben sana baþka bir yol göstereyim.resiverin arkasýndaki rf anten çýkýþýný bir daðýtýcý ile diger odalara daðýt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kýymet alan gözün üç ayagýna lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taþýdýðýn tv nin yanýna çek aldýðýn üç ayaklý gözü bu çektiðin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceðini anlamak istersen önce o resivere bagladýðýn kabloyu kýsa tutup gözü lehimleyerek vede bacaklarý deðiþtirerek kumandanýn çalýþtýðýný gör doðru uçlarý markaladýktan sonra o istediðin odaya git ve uçlarý baðla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel baðlayabilirsin ondan sonra uyduna istediðin odadan kumanda edeip kanal deðiþtirme dahil her iþlemi yapabilirsin kolay gelsin
    çok süpersin ustam valla gerçekten þöyle bir düþündümde ben pek yapamam galiba????
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

alacagın alıcı göz kullandıgın rısıvırda kullanılan göz olmalı yoksa çalışmayabilir bilgin olsun kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart kablolu uzaktan kumanda

bu iþin maliyeti 5 ytl civarýnda konuyu bilmeyen arkadaþlarla paylaþayým dedim..Yaklaþýk her tip resivere uyan gözün üzerindeki etiket bilgisini vermek istiyorum istanbul karaköy veya selanik pasajýnda bulabilirsiniz fiyatý 1-1.5 ytl arasýnda deðiþiyor.yukarýda anlattýðým gibi üç uçlu telefon kablosunu önce kýsa lehimleyip uçlarý deðiþtirerek kumandanýzýn çalýþtýðýný görün.malzemenin etiket bilgileri þöyle TK69 906 TSOP 1736

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu iþin maliyeti 5 ytl civarýnda konuyu bilmeyen arkadaþlarla paylaþayým dedim..Yaklaþýk her tip resivere uyan gözün üzerindeki etiket bilgisini vermek istiyorum istanbul karaköy veya selanik pasajýnda bulabilirsiniz fiyatý 1-1.5 ytl arasýnda deðiþiyor.yukarýda anlattýðým gibi üç uçlu telefon kablosunu önce kýsa lehimleyip uçlarý deðiþtirerek kumandanýzýn çalýþtýðýný görün.malzemenin etiket bilgileri þöyle TK69 906 TSOP 1736
    Süpersin hocam ya, sen bu iþi çözmüþsün

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hepinize teşekkürler arkadaşlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Pasilobus Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar uydu salonda kurulu reciver tarafýndan tv de izleniyor fakat ben diðer odalardaki tv dede izlemek istiyorum ne yapmam gerekiyor?

düðer odalarda çekili bir sürü kablo var uydudan gelen bir kablo var o sadece tv tarafýndaki prize gidiyor hepsine verebilirmiyim görüntüyü?
    kardeþ bu yukarda anlatýlanlarýn hiç birisi ile uðraþamam bana daha orjinal bir þey lazým dersen buyur bunu al ne ortada kablo patýrtýsý nede baþka bir þey biraz fiyatlý ama deðer ben þahsen kullanýyorum ve çok memnunum...
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri