Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Uydu görüntüsünü diðer odalara nasýl verebilirim?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ercanakman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kardeþ bu yukarda anlatýlanlarýn hiç birisi ile uðraþamam bana daha orjinal bir þey lazým dersen buyur bunu al ne ortada kablo patýrtýsý nede baþka bir þey biraz fiyatlý ama deðer ben þahsen kullanýyorum ve çok memnunum...
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya dostum aynýsý hama olarak bende var fakat kullanamýyorum odalarýn arasý uzak oldugu için kabul etmiyor görüntü vermiyor senim odalarýn arasý mesafesi nekadar?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dostum merkezi lnb al 30 odaya kadar verebilirsin al birini devam et yorma kendini..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Pasilobus Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ya dostum aynýsý hama olarak bende var fakat kullanamýyorum odalarýn arasý uzak oldugu için kabul etmiyor görüntü vermiyor senim odalarýn arasý mesafesi nekadar?
    arkadaþým bende aslýnda hama yok sadece o anda arkadaþa bilgi oldun diye onun buldum koydum ben evimde next kullanýyorum botec marka ve inan bana çok memnunun benim evim 145 m2 ve salonla yayýný aldýðým ada arasý en az 25metre ama hamalarýn sadece ve sadece orjinal alman malý olanlarýnýn çok iyi olduðunu biliyorum bu teknosada satýlanlar md china ve ben çin malýna güvenmem.
    he birde hem vericiyi hemde alýcýyý insan boyunun üzerinde bir yere konuþlandýr o zaman görüntülerde ne parazit nede baþka bir þey olur.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ercanakman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým bende aslýnda hama yok sadece o anda arkadaþa bilgi oldun diye onun buldum koydum ben evimde next kullanýyorum botec marka ve inan bana çok memnunun benim evim 145 m2 ve salonla yayýný aldýðým ada arasý en az 25metre ama hamalarýn sadece ve sadece orjinal alman malý olanlarýnýn çok iyi olduðunu biliyorum bu teknosada satýlanlar md china ve ben çin malýna güvenmem.
    he birde hem vericiyi hemde alýcýyý insan boyunun üzerinde bir yere konuþlandýr o zaman görüntülerde ne parazit nede baþka bir þey olur.
    çok ilginç bendede var hama ve gerçekten hiç kullanamadým ve birsürü para verdim 110 ytl falandý bende kullanamýyorum çekmiyor
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý CABBARÝ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    çok ilginç bendede var hama ve gerçekten hiç kullanamadým ve birsürü para verdim 110 ytl falandý bende kullanamýyorum çekmiyor
    Sizlere genede ayni öneriyi yapacaðým.Benim yukarýda anlattýðým kablolu sistemi kurarsanýz kesinlikle çok memnun kalacaksýnýz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon10

kendi makinemde birþey denedim onunla izleyebiliryom

2 tane makinem var
    biri taplin
    biri de west sat
    taplin i oturma odasýna koydum west satýda yatak odasýna koydum..tek lnb ile ikisinide seyredebiliyorum..
    lnb den aldýðým ilk kabloyu tapline baplýyorum..sonradan taplinde ikinci tunerinden de westsatýn arkasýndaki giriþ yerine ayrý bir kablo uzatýp takýyorum...sonrada paþa paþa seyredebiliyorum
    bu arada sakýncasý varmý bilemiyorum fakat þuana kadar no problem
    Konu DJ VoLkAn tarafýndan (12-02-2007 Saat 01:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý DJ VoLkAn Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kendi makinemde birþey denedim onunla izleyebiliryom

2 tane makinem var
    biri taplin
    biri de west sat
    taplin i oturma odasýna koydum west satýda yatak odasýna koydum..tek lnb ile ikisinide seyredebiliyorum..
    lnb den aldýðým ilk kabloyu tapline baplýyorum..sonradan taplinde ikinci tunerinden de westsatýn arkasýndaki giriþ yerine ayrý bir kablo uzatýp takýyorum...sonrada paþa paþa seyredebiliyorum
    bu arada sakýncasý varmý bilemiyorum fakat þuana kadar no problem
    yok usta ben kablo çekmek istemiyorum çok hoþ olmuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý onder Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým ben sana baþka bir yol göstereyim.resiverin arkasýndaki rf anten çýkýþýný bir daðýtýcý ile diger odalara daðýt sonra üçlü telefon kablosunu resiver içindeki uzaktan kumandadan kýymet alan gözün üç ayagýna lehimle.elektronik malzeme satanlardan kumanda gözü istiyorum deyip al o telefon kablosunu anteni taþýdýðýn tv nin yanýna çek aldýðýn üç ayaklý gözü bu çektiðin kabloya lehimle.gözün kumanda edip etmeyeceðini anlamak istersen önce o resivere bagladýðýn kabloyu kýsa tutup gözü lehimleyerek vede bacaklarý deðiþtirerek kumandanýn çalýþtýðýný gör doðru uçlarý markaladýktan sonra o istediðin odaya git ve uçlarý baðla bunu 3 odaya kadar kablo çekip üç adet göz paralel baðlayabilirsin ondan sonra uyduna istediðin odadan kumanda edeip kanal deðiþtirme dahil her iþlemi yapabilirsin kolay gelsin

Bunu bir polis arkadaþimda yapmiþti gerçekten güzel fikir ama saðlam bir iþ deðil..cihazýn garantiden düþer.bir sorun yaþarsýn çok uðraþirsin.eyer biraz paran varsa 4 çýkýþlý lnb tak 3 veya 4 tane cihaz al özel odana güzel bir cihaz alýrsýn ama o bur odalarada fta cihaz alýrsýn ucuz cihazlardan alýrsýn çoçuklarda yengede kendinde baðimsiz izlersin ben kendi evimde oyle bir sistem yapmiþim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uzman_elhan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bunu bir polis arkadaþimda yapmiþti gerçekten güzel fikir ama saðlam bir iþ deðil..cihazýn garantiden düþer.bir sorun yaþarsýn çok uðraþirsin.eyer biraz paran varsa 4 çýkýþlý lnb tak 3 veya 4 tane cihaz al özel odana güzel bir cihaz alýrsýn ama o bur odalarada fta cihaz alýrsýn ucuz cihazlardan alýrsýn çoçuklarda yengede kendinde baðimsiz izlersin ben kendi evimde oyle bir sistem yapmiþim...
    usta galiba bende oyle yapacagým..
    bu 5 çýkýþlý lnb fiyatlarý nedir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kardeþim sana kablosuz link göndereyim ayný apartmanýn içinde 50 tane tv izleyebilirsin yalnýz sadece görüntü taþýrrrr kumanda taþýmazz fiyatýda çok ucuz istersen irtibata geçebilirizzz iyi çalýþmlarrr

Sayfa 3/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri