Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Dreambox 500hd camd kurma sorunu için yardım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dreambox 500hd camd kurma sorunu için yardım.

Merhaba arkadaşlar, dreambox 500hd cihaza bir türlü camd yüklemeyi başaramadım. cihazın bilgileri Enigma: 2011-03-21-3.1 Image Release 3.1.0 2011-03-23 Frontrocessor sürümü:1 Tanınan NIM: Tuner A: BCM4505 (DVB-S2) cihazın içindeki yazılım bu. ve ben bu yazılımı TSimage image ile değiştirmek istiyorum. bir türlü olmuyor. invalid old versiyon yazıyorda. aslında yazılımın yüklenip cihazında açmamasında korkuyorum. zira bu dreambox cihazlarda sürekli olan bir şey. bu cihaza TSimage image yükleyebilmem için ne yapmalıyım teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cam sorunu icin TS Panel ile yükleyebilirsin.

Yada bu video yardımcı olabilir:

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Kokane tarafından (12-04-2019 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben TSimageyi cihaza atamıyordum. yüklemeye geldiyinde İNVALİD İMAGE OR OLD VERSİON hatası yazıyordu. secondstage-dm500hd-84.nfi dosyasını indirip, telnetten cihaza attım. ama bir türlü kuramadım hep hata verdi. sonra explorer sayfasından secondstage-dm500hd-84.nfi adlı dosyayı cihaza yükledim. ve son olarak TSimage atayım dedim, baktım yazılımı yedi, belki cihaz açmaz tekrar sorun olur diye korktum, ama sorun olmadı cihaz açtı. kurdum çalıştırdım. saygılarımla aliharbiye.
    Konu aliharbiye tarafından (13-04-2019 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri