Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Lifetime Channell Kapandı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Film Lifetime Channell Kapandı

LifeTime TV yayın hayatına son veriyor.Bu akşam turksat uydusundan ayrılacak olan lifetime turkiye artık yayın hayatına devam etmeyecek.Kanalın avrupa versiyonları ulkelerde devam ediyor.

İşte oflaz medyadan basın acıklaması

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kötü olmuş iyi yayınlar vardı ben beğenerek izliyordum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lifetime gece kapandı test ekran bar var ekranlarda ekonomik krizden cogu kanal etkilendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kötü olmuş iyi yayınlar vardı ben beğenerek izliyordum
    Türkiyede böyle kanallar prim yapmıyor nedense!..İçerik değil de tv de şamata öne çıkarsa ve de bol kepçe reklam alırsan cüzdanlar büyüdükçe büyür..Tv nin sosyal ve eğitici yönü de varmış,pöh!...Türkiyede yaygın medyanın halini görünce nasıl yorum yapacağımızı şaşırdık..Neyse ki halkın sağduyusu eğriyi doğruyu görmeye başladı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Türkiyede böyle kanallar prim yapmıyor nedense!..İçerik değil de tv de şamata öne çıkarsa ve de bol kepçe reklam alırsan cüzdanlar büyüdükçe büyür..Tv nin sosyal ve eğitici yönü de varmış,pöh!...Türkiyede yaygın medyanın halini görünce nasıl yorum yapacağımızı şaşırdık..Neyse ki halkın sağduyusu eğriyi doğruyu görmeye başladı...
    Ben evde ulusal kanallara hiç bakmıyorum fox habere bazen onun harici d max-tlc-natgeo kanalları-discovery ve en begendigim bbc earth kanalı bana yetiyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri