Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: BOTECH internetten alt yazı indirme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart BOTECH internetten alt yazı indirme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiulama üstad bunu biraz açarmısın nasıl ne şeklinde alt yazı ekleme usb den yabancı film izlerken mi yoksa uydudan yabancı film izlerken mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mesala diyelimki
    11720 h 27500 sky sinema action açtık netsub tıkladık sonra sonra çıkan listede türkçe dilini seçiyoruz resimlerdeki gibi türkçe alt yazı olarak izleniyor
    bazen 8 tane türkçe oluyor deneyin hangisi yayın ile birebir gidiyor die

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamam şimdi oldu işi çözdük

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiulama bu cihazda senin kullandığın veya önerdiğin wifi nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pire05 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Digiulama bu cihazda senin kullandığın veya önerdiğin wifi nedir?

Bende 7601 ve cihazla gelen wifi var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

marka önemli tavsiye edeceğiniz wifi varmıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben aliexpresten aldım çok memnunum marka yok yeni üç tane daha verdim cihaz alanlar oluyor bana diyorlar İstanbulda yaşayanlar WİFİ seninkinden alıver yada nerden alınıyorsa bende alayım diyorlar binada cihazı aldık ama WİFİ yok ondan sipariş verdim onlarınki gelecek mesala ben memnunum açıkcası çinden aldıgım wifilerden

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Tamam şimdi oldu işi çözdük

Basitmiş değilmi devamlı yazıp duruyorlar alt yazı çalışmıyor die bende ondan paylaştım ki bilgi sahibi olsunlar die bende çalışıyordu bazen güzel filimler çıkıyor alt yazıyı açıp İngilizce dilde izlemek daha güzel oluyor

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu özelliği birkaç hafta önce denemiştim. Son yazılımı kurduktan sonra tekrar denemiştim. Altyazıyı indiriyor. Senkronizasyonunu da ingilizce bildiğim için ileri geri sararak ayarlıyorum ancak bir süre sonra altyazı geriden gelmeye başlıyor. Geçen süre içinde sürekli olarak bir kayma oluyor. Misal, senkron yaptıktan 15 saniye sonra altyazı 1 sn geriden geliyor. 1 dakika geçtikten sonra ise bu gecikme 4-5 saniyeyi buluyor. Birkaç kanalda farklı filmlerde denedim. Stabil olduğu söylenemez.

Wifi önerisi isteyen arkadaş, bende next mt7601 var. Uyumlu çalışıyor. Herhangi bir sorun yaşamadım.
    Konu kenzabrkn tarafından (29-04-2019 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri