Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: 3d machina yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 3d machina yardım

Benim cihazım göz açıp kapayıncaya kadar restart atıyor ama cihaz açılıp kapanmıyor.Yayın gitmiyor ama ekran anlık kararıyor (hdmi 50 hz yazısı geliyor). Bana yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustafa30 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim cihazım göz açıp kapayıncaya kadar restart atıyor ama cihaz açılıp kapanmıyor.Yayın gitmiyor ama ekran anlık kararıyor (hdmi 50 hz yazısı geliyor). Bana yardımcı olabilir misiniz?
    Selamlar;

Tv-Cihaz uyum ayarlarından görüntü çözünlüğünü resimdeki gibi yapın.
    Yine olmadıysa cihazı fişten çekin tekrar takın Fabrika Ayarları1-nolu seçeneği seçin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah ustat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dediğinizi yaptım ama bir hafta sonra sorun tekrarlanmaya başladı. Restart atması daha da fazlalaştı. Garanti belgesi ve faturasını kaybettiğim için de servise veremedim. Flasha tekrar yazmak için başka bir program falan mı lazım bana yardımcı olabilir misiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazen fişe taktığım zaman sadece öndeki mavi ışık yanıyor, iki veya üç dakika sonra boot yazısı geliyor. Bunun anlamı nedir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustafa30 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bazen fişe taktığım zaman sadece öndeki mavi ışık yanıyor, iki veya üç dakika sonra boot yazısı geliyor. Bunun anlamı nedir?
    Machina bazen bendede yapıyor bunu son yazılımı yukleyip cihazı fabrika ayarlarına geri döndürün hazır kanal listesini yedek alın yuklemeden önce
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

boot modunda yazılım atın.sonra fabrika ayarına dönün sorun ortadan kalkar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

boot modunda yazılım olmadı ben yanlış yazılım attım ilk açılınca hind alfebesi gibi yazı geliyor sonra boot geliyor ben ne yapabilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu işten anlayan birisine gösterin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri