Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Barcelona-Liverpool Yarý final maçýný yayýnlayan Þifresiz Kanallar 01.05.2019

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Soccerball Barcelona-Liverpool Yarý final maçýný yayýnlayan Þifresiz Kanallar 01.05.2019

Barcelona-Liverpool Yarý final maçýný yayýnlayan Þifresiz Kanallar 01.05.2019

*CBC SPORT HD(azerspace)
    *MATCH TV
    *RAI SD (hotbird)
    *VARZÝSH SPORT (al yah)
    *IRIB TV3 (intelsat / badr)
    Konu Simba tarafýndan (01-05-2019 Saat 01:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cbc spora devam finali ajax barca oynar demiþtim bakalým öylemi olacak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Advertorial Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Barcelona-Liverpool Yarý final maçýný yayýnlayan Þifresiz Kanallar 01.05.2019

*CBC SPORT HD(azerspace)
    *MATCH TV
    *RAI SD (hotbird)
    *VARZÝSH SPORT (al yah)
    *IRIB TV3 (intelsat / badr)
    RAI SD (hotbird) hot bird de bu kanal þifresiz yayýnlar mý veya býsss mý koyar ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þimþek59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    RAI SD (hotbird) hot bird de bu kanal þifresiz yayýnlar mý veya býsss mý koyar ?
    Sanmýyorum þifre koyacagýný ama belli olmaz analog yayýnlar zamaný maçlara acayip bir þifre giriyordu hatýrlayanlar bilir renkli bir þifre akþam bakmak lazým
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Advertorial Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Sanmýyorum þifre koyacagýný ama belli olmaz analog yayýnlar zamaný maçlara acayip bir þifre giriyordu hatýrlayanlar bilir renkli bir þifre akþam bakmak lazým
    evet analog yayýn zamanýný hatýrlýyorum 1999 yýlýndan beri uydu meraký devam ediyor bide hotbird de ermeni alrmenia 11334 h tp de ki kanalý verecek görünüyor onda þifree girer mi acaba ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý þimþek59 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    evet analog yayýn zamanýný hatýrlýyorum 1999 yýlýndan beri uydu meraký devam ediyor bide hotbird de ermeni alrmenia 11334 h tp de ki kanalý verecek görünüyor onda þifree girer mi acaba ?
    Rai 1 de þifresiz mac ustad
    Kullandýgým ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri