Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arasý

Konu: Ýstanbulda seçimler iptal edildi (Yorumlar-Tartýþmalar)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý karakutu Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bir anlatta kavrayalým bakalým

LG-K430 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    bak hocam anlatayým
    erzurum pasinler örneði gerekçe ayný baþvuru ayný itiraz ayný ysk nýn cevabý
    YSK, 20 Nisan’da “Sandýk kurullarýnýn teþkiline iliþkin itirazlarýn Yüksek Seçim Kurulunun 13/12/2018 tarih ve 2018/1105 sayýlý kararý ile kabul edilen Seçim Takvimine göre 2 Mart 2019 tarihinde kesin olarak karara baðlanmasý nedeniyle kanunsuzluk iddiasýna iliþkin talebin reddine karar verilmiþtir” gerekçesiyle reddetti.
    ayný olay bursa kemalpaþa ve 2018 öncesi seçimde samsun atakumda gerçekleþen olay

ali ihsan yavuz kurmuþ olduðu bi cümle daha var
    2 seneden beri biþeyler olduðunun farkýndayýz ama ne olduðunu bulamadýk
    peki bu durumda iki sene içinde olan seçimler kuþku dolu olmuyormu
    hocam görüþün ne olursa olsun kanunlar ve vicdan duygusu içinde düþünmek daha mantýklý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Anladým saðolasýn vicdaným çok rahat ne diyelim hayýrlý olsun

LG-K430 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hüseyin Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydu34...ankara antalya ve boluda iktidar kaybetmesine rahmen itiraz etmedi dediðin için bende istanbulun taþý topraðý altýn diðerleri ile kýyaslamaman için senden alýntý yaparak yazdým....
    Yazdýðýn þu yazýyý tekrar okuyunca ne anladým biliyormusun ?
    Bu söylediðiniz illerde seçim sonuçlarý farklý oldu ancak Ýstanbul da çok az sandýk tekrar sayýldý ve fark 29.000 den 13,000 küsura geldi bu Ýstanbul un genelinde sonucu deðiþtirebilecek bir etkidir.Eðer iktidar dikta bir yönetim olsaydý her yerde ayný kararlarý aldýrýrdý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

izle

Ablamýzý bir dinleyin

[YOUTUBE]0dxgAfnes8w[/YOUTUBE]
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ülke çok rezil durumlara geldi , rezilliklerden biride seçim iptal olalý uzun süre oldu ama halen gerekçeli kararý açýklamadýlar bu nasýl biþey ya bu nasýl ülke nasýl zihniyetler yönetiyor ül***i

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý uydu34 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Yazdýðýn þu yazýyý tekrar okuyunca ne anladým biliyormusun ?
    Bu söylediðiniz illerde seçim sonuçlarý farklý oldu ancak Ýstanbul da çok az sandýk tekrar sayýldý ve fark 29.000 den 13,000 küsura geldi bu Ýstanbul un genelinde sonucu deðiþtirebilecek bir etkidir.Eðer iktidar dikta bir yönetim olsaydý her yerde ayný kararlarý aldýrýrdý.
    uydu 34 hocam seçim sonuçlarýnýn az veya daha çok fark olmasý kanunlar hükmünde geçersizdir.aradaki fark 1 veya 100 olmasý yüksek seçim kurulunun yaptýðý hatayý milyonlarca insana yüklemek vicdanende kabul ediþlecek bi durum deðildir kaldýki baþka il ve ilçelerde adam baþkanlýðý 3 oyla kaybetti yaptýðý itiraz geçersiz sayýldý .demek istediðim aradaki farkýn azlýðý ele alýnacaksa bir çok ilde seçim tekrarý yapýlmalýdýr
    buradaki olay imamoðlunun kazanmasý kaybetmesi deðil olay TÜRKÝYE içindeki bir ilde baþka kanun diðer ilde baþka kanun iþlemesi
    devlet memuru olmayan sandýk baþkaný belki muhtarlýk seçiminde kanunusuzluk yaptý ne biliyorsun baþkanlýkta yapýldýðýný

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý abraham Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    uydu 34 hocam seçim sonuçlarýnýn az veya daha çok fark olmasý kanunlar hükmünde geçersizdir.aradaki fark 1 veya 100 olmasý yüksek seçim kurulunun yaptýðý hatayý milyonlarca insana yüklemek vicdanende kabul ediþlecek bi durum deðildir kaldýki baþka il ve ilçelerde adam baþkanlýðý 3 oyla kaybetti yaptýðý itiraz geçersiz sayýldý .demek istediðim aradaki farkýn azlýðý ele alýnacaksa bir çok ilde seçim tekrarý yapýlmalýdýr
    buradaki olay imamoðlunun kazanmasý kaybetmesi deðil olay TÜRKÝYE içindeki bir ilde baþka kanun diðer ilde baþka kanun iþlemesi
    devlet memuru olmayan sandýk baþkaný belki muhtarlýk seçiminde kanunusuzluk yaptý ne biliyorsun baþkanlýkta yapýldýðýný
    Arkadaþým senin anlamadýðýn nokta YSK yapýlan itirazý deðerlendirir.Diðerlerinde varsa haksýzlýða uðradýðýný düþünen itiraz edebilirdi ve o zaman bakýlýrdý.Ben oy çok olmasý az olmasý meselesi demedim ki Artvin Yusufeli nde 3 oy farkla AKP kazanmýþtý itiraz edildi sonra 1 oyla CHP ye geçti.Ben Ýstanbul da oy farký 29.000 den 13.000 küsura düþtü ve bundan dolayý sayýlacak dedim sizde farkýn önemi yok dediniz ama bu tüm sandýklar sayýlsaydý haklý bir düþünceydi.Ýtirazdan sonra sadece belli bir kýsým sandýk sayýlýnca azalan rakam hepsi sayýlsaydý ya fark tersine açýlsaydý bunu bilebilirmiyiz HAYIR.Ýþte bu yüzden tekrar seçim yapýlýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bence çok sýð bakýyoruz, biraz farlý bakanlarý da dinleyip olayý anlamaya çalýþmak lazým. Ben Ýstanbul lu olmadýðýmdan iþin hizmet yönünde deðil ül***i ilgilendiren yönünü anlamaya çalýþýyorum. Bir gazetenin genel yayýn yönetmeni tarafsýz bakmýþ anlamaya çalýþýp tahminlerde bununmuþ. Bana ilginç ve yazdýðý mantýklý geldi. Vakti olan izlesin.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben bu kadýnýn ellerinden öper, baþýma koyarým. TÜRKÝYE'nin bütün sorunlarýný 10 dakikada ortaya serdi. haklý. bu ne yaaaaa.
    LEBEN ?

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri