Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Katılımcı sayısı
266. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ekrem İmamoğlu

178 66.92%
  • Binali Yıldırım

88 33.08%
Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon
79 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    753 milyon lira. İhtiyaç dışı araç masrafının İstanbul’a maliyeti 120 milyon TL. İsraf tablosuna göre İBB şirketlerinden Beltur 2018 yılında 264 milyon lira ciro yaparken sadece 134 bin TL yani 10 binde 5 oranında kar etti. Son 6 yılda hiç uygulanmayan fikir projelerine 226 milyon lira harcandı.işte istanbula yapılan bildiğimiz hizmet bu... 18 günde 25 yıldır yapılmayan indirimler gerçekleşti
    beledıyeden yapılan tüm harcamalar açıklansın bakalım.neler çıkacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazı forum arkadaşlarımızın kafasında şu var İstanbul'a 20 yıldır yapılanlar göz ardı ediliyor diyorlar yapılan hizmet elbette yapılacaktır hükümetin görevidir halkın vergileriyle yapılıyor bu lütuf değildir İstanbul iktidar için neden bu kadar önemlidir sebebi çok basit tüm seçim maliyetini İstanbul'dan karşılanıyor cemaatlere aktarılan paralar çabası TÜRGEV tecavüzcü Ensar vakfı gibi şimdi seçim çalışmaları başladığı zaman göreceksiniz İETT otobüsleri metro metrobüslerle mitinglere insan taşıyacak iktidar bu paralar herkesin parası önemli olan çalmamak çaldırmamak erdem budur imamoğlunun Maltepe mitingine gittim cebinizden minübüs tuttuk gerçi oda bizi Maltepe'de bıraktı kaçtı neyse sözün kısası yapılan her hizmet hükümetin görevidir lütuf değildir öyle olsaydı sözüm ona tarafsızlık yemini etmiş olan Cumhurbaşkanı ak partilere göre de başkan Emine'nin altınlarını bozdurup hizmeti onunla yapardı kalın sağlıcakla

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben oyumu iyi yalan söyleyene,yalan söylerken yüzü kızarmayana,hukuku paspas yapıp adaleti çöp kovasına atana,tabii bunlar da yetmez mevcut 60.000 bankamatik memur sayısını 100.000'e çıkaracak olana vereceğim..
    Hizmet dediğin cesaret ister,bilgi ister.Öyle lâfla peynir gemisi yüzmez;sadece işin başında değil suyun da başında olacaksın...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Gerekceli karar acıklandı seçimin iptal edilecek birşey bulunmamasına sadece talimatla iptal edilen bir seçim olmasına karar verilmiş gibi birşey entresan ul***iz o zaman 2023 teki seçimde kaybedincede ben bunu tanımıyorum diyen bir hukumetle karsı karsıya kalacaz demek
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Advertorial Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gerekceli karar acıklandı seçimin iptal edilecek birşey bulunmamasına sadece talimatla iptal edilen bir seçim olmasına karar verilmiş gibi birşey entresan ul***iz o zaman 2023 teki seçimde kaybedincede ben bunu tanımıyorum diyen bir hukumetle karsı karsıya kalacaz demek
    Demokrasimizde ekonomimiz gibi şapa oturdu.Her yüzyılda bir bu ülkenin başına ya bir Veli ya da bir .......gelirmiş.20.yy bu ülkenin başına Atatürk gibi bir dahi nasip oldu.Sadece Türk halkının değil,tüm dünya halklarının takdir ve sempatisini kazanmış,mazlum ülkelerin de emperyalizme karşı direnişinin sembolü olmuştu...
    Şimdi mi?...Her şeyi değer yargılarınıza bırakıyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Çok affedersiniz, çok çok özürdilerim. e eş k gibi olursan kal. olmasan defol git. böyle bir yargı olurmu. bu ne biçim insanlık. yazıklar olsun bunada bundan hayır bekleyenede.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sitede daha önce cok anket yaptık böyle fark iki adaylar arasında olmuyordu herkes hak hakuku ayırmaya başlamış sanırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar...Ekrem İmamoğlu istanbul seçimlerini rakipine karşı fark atarak kazanıp istanbul başkanlığını kazanacak inşallah...!!!
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu millet sandığa giderken bile yolda karar değiştiren bir yapıya sahiptir. Ankette bile oy verip bir saat sonra karar değiştirenler vardır. İstanbul da böyle fark oluşmaz. Türkiye seçim oranları herzaman İstanbul la paralel gider.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yavuz Hırsız ev Sahibini Bastırırmış. Bu Ata Sözü Sanki Birisi için Söylenmiş Cuk Diye Oturuyor

Sayfa 2/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri