Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Katılımcı sayısı
266. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ekrem İmamoğlu

178 66.92%
  • Binali Yıldırım

88 33.08%
Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon
79 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Adnan70 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kardeş Allah aşkına. Daha düne kadar" KEŞKE MEZARDAKİLEREDE OY KULLANDIRMA FIRSATI OLSA DA AKP' YE OY VERSELERDİ"söylemi bana mı ait.

Lütfen biraz düşünün. Cenab-I Allah ınsanlara beyin vermiş.
    Düşünüyorum tabikide arkadaşım senin benim sayın İmamoğlunu desteklememizde bir sıkıntı yok bunu anlarım gayet doğal ama terör ile bağlantısı olanların destek vermesi beni üzüyor ve bu desteği sayın İmamoğlunun kabul etmemesi bana ters geliyor deseki İmamoğlu bunlar terör yandaşları bunların desteğine bizim ihtiyacımız yok o zaman İmamoğlu benimde destek vereceğim bir aday olur saygılar

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu seçim sonzuza kadar bitmez...23 haziranda kim kazanırsa kazansın..yine ül***i kaos sonuç bekliyor...nedeni ne diyeceksiniz????
    Hırsızlıkla suçladıkları ysk üyeleri ve sandık başkanları yine sandık başlarında görev alacakları duyuruldu...ve AKP yine buna itiraz ederek seçime gidiliyor..diyelim imamoğlu yada yıldırım kazandı diyelim yine itiraz edilecek...seben suçlu sandık kurulları ..bunlar düzelmeden seçime gitmek türk vatandaşının parasını çöpe atmaktır..yazık değilmi ülkemiz dar boğazdan geçerken devamlı seçimmi yapılacak ...bu ülke ekenomisine büyük zarardır...madem iptal edildi ..sandık başkanları ve ysk görevlileri hemen görevden el çektirilmeli...aksi halde bu olaylar ysk ve tüm kurumları töhmet altında bırakacaktır.umuyorum buna dur diyecek bir AKILLI merci çıkar ...yoksa sonuç vahim görünüyor...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Düşünüyorum tabikide arkadaşım senin benim sayın İmamoğlunu desteklememizde bir sıkıntı yok bunu anlarım gayet doğal ama terör ile bağlantısı olanların destek vermesi beni üzüyor ve bu desteği sayın İmamoğlunun kabul etmemesi bana ters geliyor deseki İmamoğlu bunlar terör yandaşları bunların desteğine bizim ihtiyacımız yok o zaman İmamoğlu benimde destek vereceğim bir aday olur saygılar

fetö ile yıllarca kucak kucağa oturacaksın terör örgütü ile kapalı kapılar arkasında gizli gizli açılım zırvaları yapacaksın ellerinde keleşli terör örgütü üyelerinin yanından geçmesine ses çıkarmayacaksın hendekler kazılırken görmezden geleceksin adamları ankarada olmayan devlet bayrağı ile karşılayacaksın hakimleri savcıları ayaklarına yollayacaksın sahne kurup birlikte şarkı söyleyeceksin kırmızı halılarda resmi tören yapacaksın seçim zamanı gelince SEN VATANSEVER olup milletin milliyetci duygularını sömürüp siyasi rakibin terör örgütü desteği ile suçlayacaksın
    eee adam haklı vatandaş ne deniyorsa yiyor nasılsa bugün beyaza kara yarın karaya beyaz nasılsa bi kesim herşeye ha diyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

terör bağlantılı destekçiler dediğin eğer hdp ise,hükümet neden bu partiyi kapatmayıp üstüne üstlük benim cebimden çıkan 92 milyon tl yi seçim yardımı olarak bu terörist partiye yediriyor.bu bir suç değil midir..? yok eğer ki hdp ye oy veren kürt asıllı vatandaşlarımız ise,demek ki 6-7 milyon terörist elini kolunu sallayıp şehirlerimizde dolaşıyor.imamoğlundan samimiyet beklemeden önce karşı tarafın yaptığı işleri teraziye koyacaksın.öyle işine geldiği gibi racon kesmeyeceksin!ayrıca verdiğin örnekten yola çıkarsak,aralarında menfaat ortaklığı dışında elle tutulur ortak bir nokta bulunmadığı için binali yıldırım'ın da çıkıp mhp nin desteğine ihtiyacımız yok demesi gerekmez mi..?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digix21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    terör bağlantılı destekçiler dediğin eğer hdp ise,hükümet neden bu partiyi kapatmayıp üstüne üstlük benim cebimden çıkan 92 milyon tl yi seçim yardımı olarak bu terörist partiye yediriyor.bu bir suç değil midir..? yok eğer ki hdp ye oy veren kürt asıllı vatandaşlarımız ise,demek ki 6-7 milyon terörist elini kolunu sallayıp şehirlerimizde dolaşıyor.imamoğlundan samimiyet beklemeden önce karşı tarafın yaptığı işleri teraziye koyacaksın.öyle işine geldiği gibi racon kesmeyeceksin!ayrıca verdiğin örnekten yola çıkarsak,aralarında menfaat ortaklığı dışında elle tutulur ortak bir nokta bulunmadığı için binali yıldırım'ın da çıkıp mhp nin desteğine ihtiyacımız yok demesi gerekmez mi..?
    Siz mhp ile hdp yi aynı kefeyemi koyuyorsunuz bu nasıl bir mantık adamlar açık ve net bir şekilde söylüyorlar bizim adayımız İmamoğlu ama İmamoğlu bunu kabullenmiyor aynı zamandada sayın diye hitap ettiği demirtaşın siyasi görüşlerini çok beğendiğini söylüyor ayıp yahu .

23 haziranda İstanbul'da seni kabullenmeyecek inşallah.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Siz mhp ile hdp yi aynı kefeyemi koyuyorsunuz bu nasıl bir mantık adamlar açık ve net bir şekilde söylüyorlar bizim adayımız İmamoğlu ama İmamoğlu bunu kabullenmiyor aynı zamandada sayın diye hitap ettiği demirtaşın siyasi görüşlerini çok beğendiğini söylüyor ayıp yahu .

23 haziranda İstanbul'da seni kabullenmeyecek inşallah.

demirtaş'a sayın diyeni bırak.! bebek katiline sayın diyenlerden haber ver!
    bak ne güzel işte..! iki yüzlülüğünü bırakıp gerçek yüzünü ortaya koymuş oldun..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digix21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    demirtaş'a sayın diyeni bırak.! bebek katiline sayın diyenlerden haber ver!

bak ne güzel işte..! iki yüzlülüğünü bırakıp gerçek yüzünü ortaya koymuş oldun..!
    Bir kişiye sayın demekle onun siyasi görüşünü beğenmek aynı şeymi ve o siyasi görüşünü beğendiğiniz kişi çok şükür cezaevide

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bir kişiye sayın demekle onun siyasi görüşünü beğenmek aynı şeymi ve o siyasi görüşünü beğendiğiniz kişi çok şükür cezaevide

dostum senin başına güneş geçmiş galiba .! sen neler yazdığının da farkında değilsin.! sen tartışılacak bir adam değilmişsin..! sana cevap yazmayacağım artık.zamanıma yazık oluyor!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum senin başına güneş geçmiş galiba .! sen neler yazdığının da farkında değilsin.! sen tartışılacak bir adam değilmişsin..! sana cevap yazmayacağım artık.zamanıma yazık oluyor!
    Sizin derdiniz Başkan Erdoğan yoksa sütçüoğlu imamoğlu falan hikaye her neyse dostum mesajıma bundan sonra alıntı yapmazsan cevap yazmak zorunda kalmazsın[emoji1]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bazı forum arkadaşlarımızın kafasında şu var İstanbul'a 20 yıldır yapılanlar göz ardı ediliyor diyorlar yapılan hizmet elbette yapılacaktır hükümetin görevidir halkın vergileriyle yapılıyor bu lütuf değildir İstanbul iktidar için neden bu kadar önemlidir sebebi çok basit tüm seçim maliyetini İstanbul'dan karşılanıyor cemaatlere aktarılan paralar çabası TÜRGEV tecavüzcü Ensar vakfı gibi şimdi seçim çalışmaları başladığı zaman göreceksiniz İETT otobüsleri metro metrobüslerle mitinglere insan taşıyacak iktidar bu paralar herkesin parası önemli olan çalmamak çaldırmamak erdem budur imamoğlunun Maltepe mitingine gittim cebinizden minübüs tuttuk gerçi oda bizi Maltepe'de bıraktı kaçtı neyse sözün kısası yapılan her hizmet hükümetin görevidir lütuf değildir öyle olsaydı sözüm ona tarafsızlık yemini etmiş olan Cumhurbaşkanı ak partilere göre de başkan Emine'nin altınlarını bozdurup hizmeti onunla yapardı kalın sağlıcakla
    Bilmiyorum kaç yaşundasınız ama ben 43 yaşındayım ve 20 yıl önce yapılan hizmetleri anlat anlat bitmez kardeşim bunlar ne yaptıki zaten bunların görevi o .

Sayfa 4/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri