Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Katılımcı sayısı
266. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ekrem İmamoğlu

178 66.92%
  • Binali Yıldırım

88 33.08%
Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
79 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bilmiyorum kaç yaşındasınız kaç olursa olsun saygı duyuyorum yorumunuza ama ben 43 yaşındayım ve 20 yıl önce yapılan hizmetleri anlat anlat bitmez kardeşim bunlar ne yaptıki zaten bunların görevi o .

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Siz mhp ile hdp yi aynı kefeyemi koyuyorsunuz bu nasıl bir mantık adamlar açık ve net bir şekilde söylüyorlar bizim adayımız İmamoğlu ama İmamoğlu bunu kabullenmiyor aynı zamandada sayın diye hitap ettiği demirtaşın siyasi görüşlerini çok beğendiğini söylüyor ayıp yahu .

23 haziranda İstanbul'da seni kabullenmeyecek inşallah.

hocam benim yazımın neresinde mhp geçiyor bana bi göstersene.
    ben burada ne demirtaşı savunurum ne mhp yi ne akp yi ne chp yi.
    kardeşlik,sevgi,barış içinde huzurlu bi ortamda,adaletli bi şekilde ,yaşamayı kimsenin kimseye fikrinin uyuşmadığı ortamda sen fetöcüsün sen pkk lısn sen şusun sen busun demediği bir yaşam tarzı arzusu içindeyim.
    yaşın kaç bilmiyorum .ben 12 eylül den önceki siyasetcilerin de tartışma proğramlarını izlesdim gördüm (vaktin varsa sende bi izle)o zamanki siyasetciler insanlarda kutuplaşma olmasnm diye nasıl birbirleriyle nezaket içinde tartışıyorlar .ama şimdiki duruma bakıyorsun insanlar kafa kesmekten bahsediyor kimide çıkmış kanlarını içacaz diyor neden? benim gibi düşünmüyor diye.kimi seçim zamanı çıkmış elinde silah bize oy vermesinlerde görelim diyor.sen bunları eleştirmiyorsun da sen bunlara karşı çıkmıyorsunda iki hdp li seni desteklemiyor rakibini destekliyor diye ortalığı yaygaraya veriyorsun.peki seni desteklese fikrin ne olacaktı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

kardeşlik,sevgi,barış içinde huzurlu bi ortamda,adaletli bi şekilde ,yaşamayı kimsenin kimseye fikrinin uyuşmadığı ortamda sen fetöcüsün sen pkk lısn sen şusun sen busun demediği bir yaşam tarzı arzusu içindeyim.

yaşın kaç bilmiyorum .ben 12 eylül den önceki siyasetcilerin de tartışma proğramlarını izlesdim gördüm (vaktin varsa sende bi izle)o zamanki siyasetciler insanlarda kutuplaşma olmasnm diye nasıl birbirleriyle nezaket içinde tartışıyorlar .ama şimdiki duruma bakıyorsun insanlar kafa kesmekten bahsediyor kimide çıkmış kanlarını içacaz diyor neden? benim gibi düşünmüyor diye.kimi seçim zamanı çıkmış elinde silah bize oy vermesinlerde görelim diyor.sen bunları eleştirmiyorsun da sen bunlara karşı çıkmıyorsunda iki hdp li seni desteklemiyor rakibini destekliyor diye ortalığı yaygaraya veriyorsun.peki seni desteklese fikrin ne olacaktı
    Saygı duyuyorum kardeşim eyvallah

Ben sadece sizi bizi diye ayrım yapmak istemiyorum bizleri hepimizi yani milletimizi kimler destekliyor ona bakarım kürt vatandaşlarımızın bir siyasetçiyi veya belediye başkan adayını desteklemesinde bir sukıntı yok yok eyvallahta desteği verenlerin dağdaki üst düzey yöneticileri olunca benim için üzücü oluyor yine söylüyorum hepimiz kardeşiz sayın İmamoğluda tekrar kazanabilir kazanırsada helal olsun ama hala hdp partisinin pkk nın yandaş partisi olduğunu söyleyememesi ilginç yoksa her TC vatandaşı gibi bunlar terör örgütüdür bizim bunların desteğine ihtiyacamız yok dese amenna ben burada kürt kardeşlerimizi ayırıyorum onlar tabikide destek olabilir bu en doğal haklarıdır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı abraham Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    dostum boşuna nefesini tüketme! bunlar sadece kendine karşı müslüman oldukları için hangi gerçeği dile getirsen kabul etmezler! çünkü sadece onlar dürüst!sadece onlar vatansever! sadece onlar müslüman! sadece onlar mazlum! sadece onların söylediği doğru!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En sonunda buda olmuş Valiye küfretmiş sen kendini ne sanıyorsun Fatih portakal bile çileden çıkmış ayıp yahu ayıp

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izle Kürt Vatandaş Erdoğan Sesimi Duysun Dedi Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

[YOUTUBE]3wHHKzDOzkM[/YOUTUBE]

adam benim içimdekilerin hepsini sölyledi gercekten bırakın seçimi falan bu dogruları konusalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

20 yıl çalmışlar bu yıl unutmuşlar yahu çalmayı yada diğerleri daha çok çalmış mantığa bak [emoji1]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilmiyorum kaç yaşundasınız ama ben 43 yaşındayım ve 20 yıl önce yapılan hizmetleri anlat anlat bitmez kardeşim bunlar ne yaptıki zaten bunların görevi o .

45 yaşındayım 20 yıl önce anlat anlat bitmeyen hizmetleri merak ettim.
    Çöp dağları oluşturma hizmeti
    İski Skandalı
    Hava kirliliği hizmeti
    Ulaşımda ıkarus marka otobüslerde insanları terleterek zayıflatma hizmeti.
    Çöp dağlarının patlatılması sonucu nüfusun azaltılması hizmeti.
    Denizlerdeki çöplerin alınmaması hizmeti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    45 yaşındayım 20 yıl önce anlat anlat bitmeyen hizmetleri merak ettim.

Çöp dağları oluşturma hizmeti

İski Skandalı

Hava kirliliği hizmeti

Ulaşımda ıkarus marka otobüslerde insanları terleterek zayıflatma hizmeti.

Çöp dağlarının patlatılması sonucu nüfusun azaltılması hizmeti.

Denizlerdeki çöplerin alınmaması hizmeti.
    1923 ten 1950 yılına kadar hep iktidardaydılar bu süre içinde 1 tane üniversite taptılar birde ezanı türkçe yaptılar başkada biley yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

20 sene öncesinin kişileri değişti artık.Bir sans verelim bakalım ne oluyor ankarada mansur yavas ruzgarı esiyor zaten istanbuldada imamoglu essin bakalım ne yapıyor neler yapıyor benim oyum imamaogluna gecen seneden bu yana her gun zam üstüne zam halktan alınan vergiler üst düzeyde halen a haber tarzı haberlere tahammul edemez hale geldik
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri