Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Katılımcı sayısı
266. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ekrem İmamoğlu

178 66.92%
  • Binali Yıldırım

88 33.08%
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
79 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Seçim istanbulda olacak ama biz forum olarak bir nabız yoklayalım istedik siyasi tartışmalara girmeden sadece suna verdim buna verdim bu hak ediyor diye yorumlarla konuya yazabilirsiniz.İki adayın bıcak sırtı oy alması sebebi ile sadece 2 aday ankete dahil edilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben istanbulda ikamet etmiyorum, ama anket sonuçlarını merak ettim, ve oy kullandım. inşallah doğru olan kazanır.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İstanbul çok büyük hizmetler gördü yapılan yatırımlar ve sonuçlanan projeler ortada bence istikrar devam etmeli

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben istanbulda oturmuyorum ama yasanılan oy surecinde imamogluna haksızlık yapıldıgı düşüncesindeyim iktidar partisi heryerde oy kaybına ugradı seçim iptali ile ilgili surecte tam komedi malesef diyecek söz bulamıyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

23 Haziranda Ekrem İmamoğlu bu defa çok büyük farkla İBB başkanlığını kazanacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

inşallah... ümit ederim kazanır. bakalım bu sefer bahane ne olacak.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dün video izledim baş örtülü bi bayan öyle güzel konuştuki oyum imam oğluna dedi o bayan kim çıktı tabiki chp li esenyurt belediyesi meclis üyesi emine polat artık mumlar yatsıya kadar yanmıyor sosyal medyada..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bırakın seçimi kimin kazanacağını. Seçimin iptal edilmesi sizce etikmi. Yapılan seçimde kazanan iktidar partisi olsaydı "İPTAL" kelimesinin kullanılmasını bile yasaklanırdı.Herkesin vijdanına artık. Ama Ekrem İmamoğlu'nun iktidar partisinin bütün ayarlarını bozduğu bir gerçek. Saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

753 milyon lira. İhtiyaç dışı araç masrafının İstanbul’a maliyeti 120 milyon TL. İsraf tablosuna göre İBB şirketlerinden Beltur 2018 yılında 264 milyon lira ciro yaparken sadece 134 bin TL yani 10 binde 5 oranında kar etti. Son 6 yılda hiç uygulanmayan fikir projelerine 226 milyon lira harcandı.işte istanbula yapılan bildiğimiz hizmet bu... 18 günde 25 yıldır yapılmayan indirimler gerçekleşti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vay canına be 20 yıldır İstanbul için yapılanlar görülmez ama indirimler görülür

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri