Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Katılımcı sayısı
266. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ekrem İmamoğlu

178 66.92%
  • Binali Yıldırım

88 33.08%
Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678
79 sonuçtan 71 ile 79 arası

Konu: İBB Seçimlerimde Kime Oy Vereceksiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

herkezin bildiği gibi......bir iş yerinde bile uzunsüre çalışmışsa biri o işyerindeki ******ra edepsizliklere hırsızlıklara adam kayırmalara veya yolsuzluklara alet olmamışsa bile göz yummuştur veya görüpte ses çıkarmamakta namkörlük ve sorumsuzluğun dik alasını yapmıştır....bir işyerinde bugibi şeyler olurken koca istanbulu 25 yıl yönetirken neler olduğu konusunda iyimser ve saflık derecesinde iyi niyetli olmak ahmaklıktır...bu işin chp'si akp'si yok...o koltuğa birileri getiriyor ve onun direktifleri doğrultusunda tezgah kuruluyor...o ve tayfası başlıyor nemalanmaya....fakat yaratan ALLAH insanoğlunu amelsiz ve açgözlü yarattığı için fıtratından ötürü bazı adamoğulları karınca kararınca malı götürürken bazı hamuru bozukların gözü hiç doymacasına çaldıkları defalarca görülmüştür...istanbul gibi bir metropoli yönetenin deyişmesi her yönden iyidir...laçkalaşmanın ciddiyetsizliğin işgüzarlığın aksaklıkların yolsuzlukların ve particiliğin önü bu şekilde kesilmiş olur...kendi memleketimde dahil türkiye genelinde yıllar yıllar chp'li adayların yönettiği şehirler içinde aynı sorunlar mevcut.....bu tezim ülke yönetimi içinde geçerli.....aynı kişi veya zihniyetle uzun süre yönetilen ülke veya şehirlerde kokuşmuşluk başlıyor,yöneticiye biat kültürü oluşuyor,kim daha güzel yalakalık yaparsa rantı o kapıyor....fabrikalar ve işyerleri açıp istediği partiye oy veren özgür seçmenler yerine sosyal yardımlar adı altında oy dopoları oluşturuluyor......uzun lafın kısası ülkede birkaç namuslu,gerçekten ALLAHtan korkan kuldan utanan iyi başkan olsada genelde yönetime talip olan siyasilerin asıl amacının kendi çıkarları olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz........benim hırsızım seninkinden daha az çaldı deyip birbirinizi kırmayın,sonuçta büyük bir kısmı aynı yolun yolcusu,yoksa hayatı boyunca bir yaralı parmağa dahi işemeyenler işini gücünü bırakıp insanların hayat standardını deyiştirmelerine talip olmaları sizi bilmem ama bana komik ve gülünç geliyor...
    Konu Editor tarafından (17-06-2019 Saat 08:43 ) değiştirilmiştir.
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vay be İbb verilerini bugüne kadar bir Feto ve İmamoğlu kopyalamış bunada itiraz edemedi Ekrem bey birde İt dediği Ordu valisine Basit dedim diye gülünç duruma düştü Fatih portakal bile adam rencide olmasın diye yayınlamamıştı Ama Ekrem bey deöedim diyor adamın hayatı yalan yahu

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    1994'te tayyip erdoğan istanbula belediye başkanı olup güzel işlerde yaptıktan sonra 1996 erbakanın kalisyonla başbakan olması ülkede ve özellikle istanbulda kendilerine laik,atatürkçü,cumhuriyetçi,kemalist diye adlandıran kesimleri rahatsız etti ve arkasından o meşhur 28 şubat ile erbakanı uçurdular....2002'de tayyip erdoğan iktidara gelince kendi 70 yıllık varlıkları ve kurdukları düzenlerini tehlikede gören bu elit kesimler kendi emir ve komutasındaki yargı ve tsk'yı harekete geçirerek akp'yi bitirme yoluna gittiler...bu güç ve iktidar kavgası olurken meclisten ve kurumlardan destek göremeyen akp müttefik olarak fetullah gülen ile anlaştı ve kolkola omuz omuza geldikleri o bildiğimiz 17 aralığa 2013'e kadar......10 yıllık bu birliktelik akp açısından başarılı olmuştur...ergenokon balyoz soruşturmalarıyla tsk'daki fetö soruşturmalarıyle yargıdaki akp düşmanlarını diskalifiye etmiştir...şuan akpartinin geçmiş dönem ve bu dönem bakanlar milletvekilleri il ilçe başkanlarının bir kısmının föte elemanları ve yöneticileri ile irtibatta olmadığını kim idda edebilirki....asgari 10 yıl siyasi askeri sermaye ve kader birliği ettiğin yapıyı bir kalemde silip atamassın,bu mantığın almadığı birşey........bunlar olmuşken ve oluyorken sizin ekrem imamoğlunu fetöcü diye ima ederek cevap verememesini sebep sayman bana çok basit bir suçlama olarak geldi,inandırıcı deyil çünki dayanağı yok....selamlar..
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fetocu kimse demedi bu bilgileri sadece bugüne kadar daha önce feto ve yakın zamandada imamoğlu kopyalamış he o kendini öyle zannediyorsa orasını bilmem

Birde 20 yıldır İbb yaptığı hizmetlere bakın ve aynı süre içinde İzmir de yapılan hizmetlere bakın

Ben vaatlere bakmam yapılan hizmete bakarım adamlar yapamayacakları işlerin vaatlerini hiç vermediler ama Ekrem bey öyle değil bol keseden atıp tutuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı karakutu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Vay be İbb verilerini bugüne kadar bir Feto ve İmamoğlu kopyalamış bunada itiraz edemedi Ekrem bey birde İt dediği Ordu valisine Basit dedim diye gülünç duruma düştü Fatih portakal bile adam rencide olmasın diye yayınlamamıştı Ama Ekrem bey deöedim diyor adamın hayatı yalan yahu

ne içerek seyrediyon bilmiyorum ama dünyadan haberin yok .tsk yverilerini kopyalattıranlara inanıyon ama imamogluna inanmıyon .dogru beraber yagmurda yürümedigi için fetoyla .dogruları görün biraz ..memlekete kim kötülük yaptıysa ALLAH belasını versin .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elhamdülillah bir ********n siyasi görüşlerini beğenmiyorum rabbim bu zihniyetten milletimizi korusun fırsat vermesün inşallah

Konu Editor tarafından (17-06-2019 Saat 10:26 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Binali.yildirim.canli yayinda izmirdeki yapilanlanlari gostermesi.gozden kacmadi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elhamdülillah bir ********n siyasi görüşlerini beğenmiyorum rabbim bu zihniyetten milletimizi korusun fırsat vermesün inşallah

Herkesin fikrine.saygi duyuyoruz ve farkindaysaniz.olaya.mudale.etmiyoruz fazla ama.insanlari rencide edecek ve ispatsiz ithamlarda.bulunmayin.lutfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Herkesin fikrine.saygi duyuyoruz ve farkindaysaniz.olaya.mudale.etmiyoruz fazla ama.insanlari rencide edecek ve ispatsiz ithamlarda.bulunmayin.lutfen
    İspatsız derken mesela neyi ispatlamamı istersiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben senle tartismaya girmek.istemiyorum yazilariniza dikkat.edin yeterli.sirf bu siyasi olay.cekismeleri aslinda siteye veriyor ne.olacak.diye acik.biraktik.yine.aynisi.oldu

Konu.kapanmistir.zaten.haftaya oy sayimi var o zaman.iyi.olan kazansin

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri