Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
50 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: BOTECH PİKO 700 HD UYDU ALICI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Verdiğim linkteki 2 olanı direk usb ye atın kumandadan usb tusuna basın attıgınız dosyanın ustıne gelin gelene evet diyin yukleme yapacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sürüm 700_hd_2. 93. BOTECH Pico 700xd cihazını USB'den indirmek mümkün mü? teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımı cihazın içinden ağ uygulamaları,net update bölümüne girin burada
    ip/url 1-internet
    port :80
    update Typ (update sw)(update channel)(update ***)(sw+channel list) var sağ tuşla ilerleyin
    Başla:ya gel ok bas indirmeler bitene kadar bekle cihaz kapanıp açılacak gerekli düzenlemeleri yap sistem bilgisinden yazılımın 2.93 olduğunu görebilirsiniz emuyu açmaya unutmayın emu açma audıo 000,dır iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Funcam+Cccam içinde serverinin süresi bitmemiş olanlar rahatlıkla uyduları seyredebilirler youtube ise cfg update ettikten sonra rahatlıkla seyredebilirsiniz online güncellemeye girip buradan sofcam ve youtube cfg,yi update yaptırabilirsiniz kırmızı tuşa basmanız yeterli
    ayrıca içine apollo bölümü eklendi buraya girdiğinizde arap kanallarını ve arap bein ve FR sport,ları rahatlıkla seyredebilirsiniz kategoriler halinde ayrılmış bölümler vardır görüntüler oldukça iyi gerisi size kalmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazınızda eğer koblosuz wifi bağlı ise ağ ayarlarına gelin kablosuz ağ ayarlarını açın kablosuz ağlar üzerine gelip tıklayın burada kendi wifi ağını görün bazen uykuya geçebiliyor üzerine gelip o***leyin şifreyi değiştirmek istiyormusunuz diye sorar hayır deyin ve tekrar bağlanır eğer burda wifi ağınız gözükmüyor ise kırmızı tuşla yenile,ye basın ağları tarayacak ve sizin ağınızı bulacaktır görünmemesinin nedeni ise bazen ani elektirik kesintilerinden veya cihazınızın elektirik fişi bir şekilde pirizden çıkmış olabilir örneğin evde hanımların temizlik yaparken fişten çkarabiliyor veye oraları silerken eli dokunup fişten çıkıyor tekrar takıyorlar ama anlık,ta olsa wifi etkilenebiliyor bu kaile alınmadığı için kimse bunun farkına varamıyor sonra cihaz kanalları göstermiyor oluyor umarım yardımcı olmuşumdur herkese iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yazılımı cihazın içinden ağ uygulamaları,net update bölümüne girin burada
    ip/url 1-internet
    port :80
    update Typ (update sw)(update channel)(update ***)(sw+channel list) var sağ tuşla ilerleyin
    Başla:ya gel ok bas indirmeler bitene kadar bekle cihaz kapanıp açılacak gerekli düzenlemeleri yap sistem bilgisinden yazılımın 2.93 olduğunu görebilirsiniz emuyu açmaya unutmayın emu açma audıo 000,dır iyi seyirler.
    net güncelleme bölümü
    ıp / url1-internet
    bağlantı noktası: 80
    update TP (update sw) ' ye girdim ve indirdim, ancak 2.93 yerine 2.89'ü yüklendi....teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı anil20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    net güncelleme bölümü
    ıp / url1-internet
    bağlantı noktası: 80
    update TP (update sw) ' ye girdim ve indirdim, ancak 2.93 yerine 2.89'ü yüklendi....teşekkürler
    anıl 20 cihazın botec 600 hd plus ise 2.90 olması gerekir
    700 hd ise 2.93 olur iyi seyirler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

update TP (update sw) ' ye girdim ve indirdim ama 2.93 indirmedi
    Konu anil20 tarafından (12-11-2019 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Botek 700 hd.2.93 sürümüne sahipseniz, bu siteye koyabilir misiniz?.teşekkürler!!!!!
    Konu anil20 tarafından (12-11-2019 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anıl 20 tlf,nun şarjı bitti sarj şu an doluyor yaklaşık iki saat mümkün olursa bu gece yüklerim olmassa yarına inşallah ama senin cihazın bu yazılımı nasıl indirmedi hayret eğer doğru cihazssa veya cihazdan cihaza farkediyormu bilmem ama bende her iki cihazda var yani 600hd plus ve piko 700 hd her ikisinde,de denedim 600hd plus 2.90,ı 700hd olanda 2.93 yazılımını eksiksiz ve sorunsuz indirdi yükledi sadece sofcam,ı tandberk ***lerini indirmiyor buda bence uydu,dan olduğu için verilmiyor yeni sofcam,ı buraya yüklüyorum. sofcam burada: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. "] Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. [/URL]

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri